להזמנות: 03-6485501
סל הקניות
סגירה
שם
כמות
מחיר
הבית שלך לחיים בריאים יותר
100% קניה בטוחה
שירות לקוחות 03-6485501
  • קנייה מאובטחת
  • החזר כספי מלא
  • אפשרות תשלום לשליח
  • משלוח מהיר

צרבת היא תופעה שכיחה יחסית, שאנו יכולים לסבול ממנה על בסיס קבוע, אם לא נלמד מהו מקור הבעיה. הסיבה הנפוצה ביותר תרופות סבתא צרבת, היא כי אכלנו אוכל שומני או חריף מדי. המזון הזה גורם למצב בו הבטן שלנו הופכת לחומצית מאוד, לכן חלק ממיצי הקיבה והמזון עולים חזרה מעלה אל עבר הוושט שלנו.

הוושט הוא הצינור שבו אנו חשים תרופות סבתא צרבת; הוא זה המעביר את המזון הלאה במערכת העיכול. הרקמה של הוושט היא עדינה מאוד, לכן אנו חשים את תחושות השריפה והצריבה.


למרות היותה תופעה מציקה, אנו יכולים לגרום תרופות סבתא צרבת להשפיע במהרה, כך שיוכלו לסייע לנו להתמודד עם כל תרופות סבתא צרבת מעיקה:


• סודה לשתייה – זוהי אבקה רבת שימושים, שיכולה לסייע לנו לנקות את הבית, לנקות את הגוף שלנו ואף להתמודד עם תרופות סבתא צרבת: ניקח כוס מים חמים ונוסיף לה כפית סודה לשתייה. נמתין עד כי כל האבקה תתמוסס בנוזל. נוסיף למים קרח כדי לצנן את המים, משום שמים קרים בריאים לגוף אשר חש תרופות סבתא צרבת (מסייעים לכווץ את שרירי הוושט ולהרגיע אותו).

נחוש בהקלה מספר דקות לאחר שנשתה את המים, כאשר הסודה תגיע לקיבה ותנטרל את החומצה שלה. אף על פי שמדובר בתרופת סבתא ותיקה ויעילה, לא מומלץ לחזור עליה מספר ימים רצופים, בשל ריכוז המלחים הגבוה של הסודה לשתייה.

פרוביוטיקה – הכוונה היא לחיידקים הפרוביוטים המתגוררים במערכת המעיים שלנו. הם תורמים לייעול תהליך העיכול, מסייעים להילחם בפולשים שונים במעיים, ליישר את דרכי המעיים ולתרום לבירור נכון בין הערכים התזונתיים בגופנו ובין הפסולת.

כאשר אנו סובלים מצרבת, אנו יכולים להסיק כי תהליך העיכול שלנו מצוי במעין מצב של תקיעות. אם נדאג לשמור על מאזן גבוה של חיידקים פרוביוטים בגופנו, עיקר תהליכי העיכול שלנו יתבצעו כהלכה.

תגיות:

nutri d banner long newlow

תפריט הבריאות שלך

NUTRI-D SUPPLEMENTS

צעד אחד מפריד בין
הבריאות שבטבע והגוף שלך

לקניה ישירה >
X
הבית שלך לחיים בריאים יותר