מאז שרשת אמינושופ נסגרה, צצו לאבקת החלבון פיור מספר חיקויים, אך רק המתחרה הישירה שלה, אבקת חלבון אלפא, הצליחה להגיע לאיכות ולפופולריות של הפיור. כיום, כמעט כל המתאמנים ומפתחי הגוף בישראל צורכים את אבקת החלבון אלפא, ולפי חוות הדעת וסקרי שביעות רצון נראה שהיא זוכה לציונים הגבוהים ביותר בקטגוריית אבקות החלבון

אמינושופ היא רשת חנויות שפעלה בארץ בין השנים 2013-2019 בעיקר בתחום אבקות חלבון ותוספי תזונה לספורטאים. החברה הישראלית סיפקה ייעוץ מקצועי לספורטאים, במטרה לשמור על בריאותם ולמקסם את הישגיהם הגופניים.

החברה סיפקה ליווי של עם מאמני כושר, כדי לסייע למתאמנים לבסס מערך אימונים איכותי, המותאם ליכולותיהם, למבנה הגוף שלהם וליעדי הכושר שלהם. לצד זאת, היא סיפקה גם שירות של תזונאים שהמליצו על תפריט בריא ואיכותי, המותאם לשגרת היום של כל ספורטאי באופן אישי, ולוקח בחשבון את אבקות החלבון ותוספי התזונה בהם המתעמלים משתמשים. 

התחלה והתפתחות

חברת אמינושופ הוקמה בשנת 2013 עם חזון לספק למתאמנים פתרונות איכותיים הן מבחינה ספורטיבית והן מבחינה תזונתית, כך שיוכלו למקסם כל אימון ולנהל שגרת חיים בריאה מ- א' ועד ת'. הסניף הראשון של חברת אמינושופ נפתח ברחוב קינג ג'ורג' בתל אביב, ובמהרה זכה להצלחה גדולה. תוך זמן קצר עבר הסניף לקניון הדיזינגוף סנטר, בו הוסיף לצבור פופולריות כמותג ישראלי המספק מוצרי בריאות לספורטאים.

ההצלחה המהירה הפתיעה לטובה את בעלי החברה, ותוך מספר שנים הוקמו סניפים נוספים ברחבי הארץ - בערים ראשון לציון, באר שבע, ירושלים, חיפה, רחובות ועוד. ספורטאים רבים הפכו את אמינושופ לחברת הבית שלהם, ופנו אליה כדי לרכוש אבקות חלבון ותוספים לשיפור הביצועים, ואמינושופ נענתה לביקוש ההולך וגובר, על ידי ייצור ושיווק של מוצרים אלו בכמויות שהולכות וגדולות. 

ייבוא בינלאומי והתפתחות דיגיטלית

ככל שהשנים עברו, גדלו משאביה של החברה ואמינושופ החליטה לייסד אתר אינטרנט, שבו שיווקה את המוצרים שלה, ואבקות חלבון ותוספי תזונה נוספים מחברות בינלאומיות, ושלחה אותם לקהל הלקוחות הנאמן שלה ברחבי הארץ.

למרות ההצלחה של האתר, החנויות של חברת אמינושופ המשיכו לצבור פופולריות והיוו את מקור ההכנסות העיקרי של החברה. זאת בזכות שירותי הייעוץ המקצועיים שסיפקה החברה לספורטאים, כדי שיידעו בדיוק מהם התוספים ואבקות החלבון להם הם זקוקים כדי לבצע פעילות גופנית ברמת שיא.

בשנים אלו, החברה השיקה את מוצרי הדגל שלה: אבקת החלבון פיור ואבקת החלבון BPI. אבקת החלבון פיור הייתה עשויה תשלובת חלבונים שהורכבה מחלבון מי גבינה ומאבקת חלבון ביצים, והייתה כשרה בהשגחת כשרות חלב ישראל. המוצר היה פופולרי מאוד בקרב קהילת הספורטאים במשך שנים.

 

המתחרה הישירה של אבקת החלבון פיור היתה כמובן אבקת חלבון אלפא, אשר יוצרה באותו מפעל ובעלת רכיבים דומים.

מאז שרשת אמינו שופ נסגרה, צצו לאבקת החלבון pure מספר חיקויים, אולם אף אבקה לא הצליחה להגיע לאיכות ולהצלחה של הפיור - למעט המתחרה הישירה שלה, אבקת חלבון Alfa.


כמעט כל הצרכנים שהיו רגילים לרכוש את אבקת החלבון של אמינושופ צורכים כיום את אבקת החלבון אלפא, ולפי חוות הדעת וסקרי שביעות רצון נראה שאבקת חלבון אלפא אף זוכה לציונים גבוהים יותר בקטגוריה.
אבקת החלבון הטובה בישראל ALFA | טבע בריא


למה אלפא?

אלפא (ALFA) נחשבת לאחת מאבקות החלבון הטובות והחכמות ביותר בארץ ומכילה תשלובת ייחודית של חלבון ביצה וחלבון מי גבינה, שמייעלת את תהליך ספיגת החלבון בשריר עד פי 2. האבקה עומדת בתקני הייצור המחמירים ביותר, בעלת הכשר חלב ישראל ומכילה כ-26 גרם של חלבון בכל מנת צריכה.

אבקת חלבון אלפא היא דלת שומן, סוכרים וכולסטרול, כוללת את חומצות האמינו החיוניות לגופנו ומזינה את הספורטאי באנרגיה ובחלבונים המשתווים לצריכה של ארוחה חלבונית גדולה. היא מסייעת לשמור על כוחו של המתעמל במהלך אימונים אינטנסיביים, שומרת על בריאות השרירים והעצמות בטווח הארוך ומסייעת למנוע התפתחות של פצעים או כאבים כתוצאה מאימונים חוזרים. 

למבצע ענק על אבקת חלבון אלפא לחצו כאן >>