להזמנות: 03-6485501
סל הקניות
סגירה
שם
כמות
מחיר
הבית שלך לחיים בריאים יותר
100% קניה בטוחה
שירות לקוחות 03-6485501
  • קנייה מאובטחת
  • החזר כספי מלא
  • אפשרות תשלום לשליח
  • משלוח מהיר
ישנם כל כך הרבה סוגי אורז בעולם: אורז דביק, אורז עגול, אורז מוארך, אורז אדום, אורז בר ועוד. לכל סוג אורז, ערך תזונתי קצת שונה מן האחר ולכן השאלה כמה קלוריות יש בכוס אורז משתנה מעט לפי סוג האורז.
האורז נמנה בין שלושת הגידולים הנפוצים ביותר בעולם והוא משמש כמקור מזון עיקרי לחצי מאוכלוסיית כדור הארץ. גידול האורז דורש עבודה רבה וכמויות גדולות של מים, אך ניתן לגדל אותו כמעט בכל מקום, עובדה שמקלה את גידולו וזמינותו. האורז הופיע לראשונה בהודו ובסין, כיום סין היא היצרן הגדול ביותר של האורז, והיא מייצרת קרוב ל- 200 מיליון טון אורז בשנה.

כדי שנבין כמה קלוריות יש בכוס אורז, עלינו להבין האם השאלה היא כמה קלוריות יש בכוס אורז מבושל או כמה קלוריות יש בכוס אורז לא מבושל. כמו כן נפריד בין אורז לבן לאורז מלא.
היות ואנחנו לא צורכים אורז במצב לא מבושל, נדון בכוס אורז מבושל שמשקלה 100 גרם. נברר כמה קלוריות יש בכוס אורז.
נתחיל בכוס אורז לבן. בכוס אורז לבן יש כ- 28 גרם פחמימות, 35 מ"ג נתרן, 0.3 גרם שומן ו- 0 גרם כולסטרול. כמה קלוריות יש בכוס אורז לבן? 130 קלוריות. אורז לבן משתלב מצוין עם תבשילים חמים ועשירים כתוספת נפלאה אשר סופגת את טעמו של התבשיל.

בכוס אורז מלא יש כ- 23 גרם פחמימות, 5 מ"ג נתרן, 43 מ"ג אשלגן, 0.9 גרם שומן ו- 0 גרם כולסטרול. כמה קלוריות יש באורז מלא? 111 קלוריות. את האורז המלא מומלץ לאכול לצד ירקות שורש אפויים היטב בתנור עם מעט שמן זית עשיר לקבלת מנה איכותית ומשביעה.

nutri d banner long newlow

תפריט הבריאות שלך

NUTRI-D SUPPLEMENTS

צעד אחד מפריד בין
הבריאות שבטבע והגוף שלך

לקניה ישירה >
X
הבית שלך לחיים בריאים יותר