אם נלך לפארק שעשועים או ליריד, נוכל למצוא נקניקייה הנחה לה בתוך לחמנייה חמימה, מרוחה בחרדל וקטשופ, הממתינה לנו בדוכן בעל צבעים עליזים. ניתן גם למצוא את הנקניקייה, צלויה מעל אש חשופה, במדורה המוקפת חברים צוחקים, המנסים להפחיד אחד את השני עם סיפורים מפחידים בלילה הקריר. הנקניקייה משמשת אותנו במגוון מצבים שונים, בין אם כאוכל רחוב נפוץ או תבשיל שמכינים בבית, אך כמה קלוריות יש בנקניקייה ומהם ערכיה התזונתיים?


קצת על הנקניקייה


הנקניקייה עשויה מבשר טחון, מעורבב עם תבלינים הארוז לרוב בעטיפה העשויה מעי בעל חיים או חומר פלסטי. יוהאן גאורג לאהנר, בעל חנות בשרים בעיר וינה, המציא את הנקניקייה במאה ה- 19. הנקניקייה מכילה כמויות גדולות של שומן (גם לפני שמטגנים אותה) ורמות נמוכות (יחסית לנתח בשר טרי) של חלבון. לרוב, החלקים המדויקים שמהם מיצרים את הנקניקייה, לא ידועים ואף מוסיפים לנקניקייה חומרים לשימור וייצוב. הנקניקייה נחשבת לרוב למאכל לא איכותי ולא בריא. כמה קלוריות יש בנקניקייה?


אוהבי נקניקיות


כמה קלוריות יש בנקניקייה. לאוהבי הנקניקיות ביננו זו בשורה מאכזבת, אך לא מפתיעה. תמיד ידענו שהנקניקייה היא אינה מאכיל בריא ומזין, אך מה עושים אלו שלא מעוניינים להפסיק לאכול נקניקיות? חשוב למצוא את סוג הנקניקיות האיכותיות ביותר הקיימות בשוק, כך שאם אנו אוכלים נקניקיות, לפחות נאכל את הסוג הכי פחות מזיק. כמה קלוריות יש בנקניקיה?


נקניקייה – ערכים תזונתיים


כמה קלוריות יש בנקניקייה: הנקניקיות אשר נסקור את ערכיהן הן: נקניקיות עוף 100% מחומרים טבעיים (יחיעם), אשר נמצאו הכי איכותיות מהמבחר בשוק, עם הכי פחות חומרים מזיקים. ערכים תזונתיים (ל- 100 גרם): 11 גרם חלבון, 16 גרם שומן (מתוכם 5 גרם שומן רווי), 800 מ"ג נתרן ו- 4 גרם פחמימות. כמה קלוריות יש בנקניקייה?
כמה קלוריות יש בנקניקייה (100 גרם) : 204 קלוריות.