אפשרות משלוח אקספרס מהיום להיום ❤️ לפרטים
שירות לקוחות: 03-6485501
שירות לקוחות: 03-6485501
סל הקניות
סגירה
שם
כמות
סך הכל
כניסה לחשבון שלי

summer 2021 sale

פטריית ריישי | טולסי ספיריט

מסייעת להקל על אלרגיות במהלך עונות המעבר
מסייעת להקל על אלרגיות במהלך עונות המעבר
119
160
משלוח חינם
חברי מועדון צוברים 5%
חברי מועדון צוברים 5% מקנייה זו כנקודות למימוש בקנייה הבאה

אבקת פטריות ריישי

פטריית עץ החיים התורמת לגופנו שלווה וניקיון

 

  • תורמת להקלה על תחושות של לחץ, חרדה ונדודי שינה
  • מסייעת להקל על אלרגיות במהלך עונות המעבר
  • תורמת לבריאות של עורנו ומסייעת להקל על תופעת הרדיקלים החופשיים
  • מייעלת את תהליכי הניקיון של מחזור הדם ומערכת הנשימה שלנו
  • מסייעת להשרות עלינו תחושות של רוגע ושלווה במהלך היום

 

פטריית הריישי היא פטרייה ייחודית, הנפוצה באזור מזרח אסיה ובעיקר בסין, יפן וקוריאה. היא תורמת לבריאות העור והשיער שלנו, מייעלת את תהליכי הניקיון של מערכות מגוונות בגופנו ומעשירה את יומנו ברוגע ונועם, המלווים אותנו לאורך היום.

הפטרייה טומנת בחובה איכויות אנטי-דלקתיות, אנטי-בקטריאליות ואנטי-ויראליות. היא מייעלת את תהליכי ההחלמה של גופנו מחולי, בעיקר בדרכי הנשימה העליונות, ואף מסייעת למנוע התפתחות של חולי מלכתחילה, על ידי חיזוק קווי ההגנה הראשוניים, המגוננים על גופנו מפני מחלות.

 

פטריות הריישי מייעלות את תהליכי הניקיון של מחזור הדם שלנו

בשגרה, מחזור הדם שלנו סופג כמויות עצומות של שומנים וסוכרים, שפעמים רבות הוא מתקשה לפרק. כתוצאה מכך, נוצרות הצטברויות של שומנים וסוכרים אלה, המכונים כולסטרול. ללא טיפול, הצטברויות אלו עשויות להביא לפגיעה בזרימת הדם של גופנו, לסתימת עורקים או להתפתחות מחלת הסוכרת.

פטריות הריישי עשירות בשפע ויטמינים, מינרלים וחלבונים, המייעלים את תהליכי הפינוי של השומנים והסוכרים ממחזור הדם שלנו ובזכות זאת, גם מנקים את מחזור הדם שלנו וגם מייעלים מגוון רחב של תהליכי בגופנו ולרבות תהליך העיכול, תהליך העברת החמצן בגופנו ותהליך ניקוי הפסולת והרעלים מגופנו.

 

פטריית הריישי משרה על גופנו תחושות של רוגע ושלווה

פטריית הריישי היא אדפטוגן כלומר, רכיב בעל נוגדי חמצון, ויטמינים ומינרלים, המסייעים לווסת את הפעילות ההורמונלית של גופנו ואת רמת המוליכים העצביים המופרשים ממוחנו.

בזכות זאת, גופנו מצליח לתקשר ביעילות עם כל המערכות בגופנו, ליהנות מתחושה של שליטה ושלווה ולהתנער יותר בקלות מתחושות של לחץ או עומס, שעשויות להתבטא במהלך היום.

X
הבריאות שלך בידיים טובות