הקולגן הוא תוסף התזונה הראשון שהביא למודעות את החשיבות ואת האפשרות לחדש את העור מבפנים והביא לפריצה במודעות לצרוך תוספי תזונה המשפיעים על בריאות העור ועבודה על היופי מבפנים, קבלי את התוספים הנוספים שישפיעו על המראה הטבעי שלך ועל הדרך, ישפרו את תפקוד הגוף הכללי.

מה תפקידו של הקולגן

אבקת הקולגן היא השם החם ביותר בעולם תוספי התזונה והדרמטולוגיה. חלבון הקולגן אחראי על החוזק והגמישות של העור שלנו (בין השאר). היום כבר ידוע שצריכה של קולגן כתוסף תזונה היא הדרך הטובה ביותר המסייעת להשיג מראה עור צעיר, חלק ובריא. בנוסף לקולגן, קיימים עוד חלבונים, ויטמינים ומינרלים רבים אשר תורמים למראה ולבריאות העור שלנו, ובשילובם עם אבקת קולגן, נוכל להגיע לתוצאות אפילו טובות יותר.

showing pill

תמצית עלי זית

תמצית עלי הזית לצורכים קוסמטיים מוכרת לאנושות עוד מימי מצריים העתיקה, שם השתמשו בהם לצורכים קוסמטיים. עלי הזית הם נוגדי חימצון בזכות האוליורופין אשר מעכב תהליכי התחמצנות בתאים ותורם לעיכוב הזדקנות העור. בנוסף, עלי הזית עשירים מאוד באומגה 3 ובאומגה 6, חומצות שומן הידועות בתרומתן לבריאות העור, וויסות השומן בתאים והגנה מפני נזקי השמש.

חומצה אלפא ליפואית

חומצה אלפא ליפואית היא נוגד חימצון טבעי אשר נוכחותו חיונית לתפקוד כל התאים בגוף. החומצה מסיסה גם בשמן וגם במים, מה שהופך אותה לנוגד חימצון המסוגל לפעול גם בתוך התאים וגם על פני השטח. כלומר שהיא פועלת על כל שכבות הדרמיס (העור) ונלחמת ברדיקלים החופשיים אשר גורמים להזדקנות מואצת של העור. נטילה יומית של תוסף התזונה חומצה אלפא ליפואית, מסייעת לגוף שלנו להילחם בנזקי השמש, זיהום האוויר וגם פעולות פנימיות של הגוף עצמו אשר גורמות להזדקנות העור והופעת קמטים.

סטטוסקופ באמצע ואומגה 3 מסביב

קיו 10

קו אנזים Q10 הוא דמוי ויטמין אשר קיים גם הוא בכל תא בגוף אך ייצורו לרוב מתדלדל עם הגיל ולכן מומלץ לצרוך אותו כתוסף תזונה. אחד מתפקידיו הרבים הוא ייצור אנרגיה בתאי הגוף (ביניהם תאי העור), דבר העוזר לתאים להתחדש ולשמור על חיוניותם, מה שהופך אותו לחומר אנטי אייג'ינג אידיאלי וטבעי לחלוטין. בנוסף, הQ10 תורם לתהליך ניקוי התאים מפסולת ומזהמים, הוא נוגד חימצון עוצמתי ובאופן עקרוני מומלץ מאוד לכל אחד ואחת שעברו את גיל 30.

אומגה 3

אומגה 3 היא חומצת שומן חיונית לכל תא בגוף האדם, על אף שהגוף שלנו אינו מסוגל לייצר אותה בעצמו. אומגה 3 ניתן למצוא בדגי ים או במקורות צמחיים כמו זרעי פשתן, מרווה מרושתת, אגוזי מלך ושמן קנולה. קיים קונצנזוס בעולם הרפואה כי חומצות שומן מסוג אומגה 3 מהוות נוגדות דלקת יעילות במיוחד ועשויות להיטיב עם מחלות עור חמורות כמו פסוריאזיס, אקזמה וסבוריאה. אך מלבד זאת, נטילה יומית של תוסף תזונה אומגה 3 מועילה מאוד גם עם עור "בריא". מחקרים מצאו כי אומגה 3 יכולה להפחית תופעות כמו יובש בעור, סימני מתיחה, אדמומיות ומראה עור עייף.