בניגוד לג׳ינס או שעון מזוייף, לצריכת תוסף תזונה מזוייף עלולות להיות השלכות הרסניות

בשנים האחרונות החלה תופעת החיקויים בעולם להגיע למוצרים הרגישים ביותר - אבקות החלבון.

העלות הנמוכה של תחליפי החלבון והזמינות הגבוהה של עודפי ייצור של התעשיות בעולם מביאה לקצב הולך וגדל של תחליפי חלבון זולים, לצד התופעה הקיימת של הארכת תוקפי מוצר, מחייבים אותנו לנהוג בזהירת המתבקשת על מנת להמנע ממוצרים מסוכנים שאינם בריאים לגופנו.

אנו ננסה לסקור ולתת לכם את מירב המידע כיצד ניתן להתגונן, אולם חשוב לזכור שהאחריות היא עלינו. מעבר לכך שמוצר שאינו מקורי הוא מסוכן לשימוש, חשוב לזכור שמוצר שאינו מכיר אינו יתן את התוצאה הרצויה לפיתוח השריר.

למדריך המלא ולכל ההנחות על אבקות חלבון >>

כבר לא מדובר על אבקות עם מדבקות מוזרות, האבקות המזוייפות זהות היום לחלוטין למקוריות.

מדובר בתופעה עולמית שגם ה FDA וגם משרד הבריאות האירופאי וגם משרד הבריאות הישראלי מנסים לעצור. לדברי גורמים שבדקו את הנושא מדובר כבר בהיקף גלובלי של מאות מליוני דולרים בנפח של כ-30% ממחזור המכירות של המותגים העולמיים. מכיוון שהיבוא מסין כל כך קל ונוח, אבקות החלבון המזוייפות מופצות לכל העולם. בארצות הברית, באירופה, במדינות ערב ובישראל. בכל מקום שיש מכונת הדבקה - יש זיופים.

למדריך המלא ולכל ההנחות על אבקות חלבון >>

איך עובדת השיטה

כמו בכל תחום משגשג, גם בתחום הזיופים ישנן שיטות רבות, כאשר אחת השיטות שנחשפו לאחרונה גילו תעשיה מתוחכמת ומסוכנת למדי:

השיטה כפי שנחשפה גילתה מפעל לייצור מיכלי פלסטיק בסין, אשר מייצר מיכלים הזהים בדיוק מוחלט למיכלים אשר מיוצרים עבור המותגים העולמיים המוכרים.
באותו מפעל היו ממלאים את המיכלים באבקות סיניות במגוון תמציות טעם הזהות לטעמים המבוקשים בעולם, מדביקים עליהם מדבקות פשוטות של אבקות חלבון סיניות ולעיתים אף של חומרי ניקוי ושולחים אותם למגוון יעדים בעולם בינהם ארצות הברית והאיחוד האירופאי.

כאשר האבקות הסיניות היו נכנסות לארץ היעד, המדבקות עם הכיתוב הסיני היו מוסרות והמיכלים זכו להארז מחדש - הפעם עם תווית הזהה לחלוטין לתווית המותג העולמי. ומשם, בעידן האינטרנט, ההפצה לכל נקודה במדינה ומחוץ לה כבר קלה מאוד.

לדברי בכירים בתעשיה, האבקות המזויפות נכנסות לארץ בעיקר מאזור הגדה ומשם מופצות לנקודות בתוך שטחי מדינת ישראל, ובנוסף גם מוברחות באמצעות אתרים היושבים בחו"ל באירופה, ארצות הברית והודו, אשר משווקים ישירות לצרכן על מנת שלא ידרשו להציג מסמכים מקוריים למשרד הבריאות. אנחנו בטבע בריא דואגים לבריאות שלכם. אנו מקפידים למכור רק אבקות חלבון מקוריות, איכותיות וטבעיות, שכולן אושרו על די ה-FDA ומשרד הבריאות האירופי. כל האבקות שנמכרות באתר נמצאות תחת פיקוח של משרד הבריאות הישראלי, ואנו מפקחים עליהן בכל שרשרת האספקה.

לכל ההנחות על אבקות החלבון המקוריות והמפוקחות שלנו >>

 

לאבקות החלבון הנמכרות ביותר לחצו כאן>>