טבע בריא היא המקור הבטוח והאמין ביותר לרכישת אבקות חלבון וגיינרים בישראל ומשמשת כבית הן לצרכנים והן לחברות אשר נותנות אמון מלא בפעילותה.

האבקות המוצגות באתר מגיעות ישירות ממחסני היבואן המבטיחים לך שקט נפשי בידיעה ברורה וודאית שרכשת מוצר מקורי עם אישור ואחריות מלאה.

דירוג אבקות החלבון הרשמי

זהו המדד הרשמי של ישראל המציג את דירוג אבקות החלבון לפי כמות הזמנתם בחודש האחרון.

הטבלה מתעדכנת אחת לחודשבטבלה זאת מוצגים רק מוצרים שאושרו לשיווק על ידי משרד הבריאות ובטוחות לשימוש. הנתונים נאספים רק לגבי מוצרים שמיובאים לארץ כחוק, המשווקים בצורה בטוחה דרך משווקים מורשים בלבד.

על מגוון המוצרים

ישנן אבקות חלבון איכותיות רבות ואין לראות בדירוג זה המלצה על אבקה זאת או אחרת, המדד משקף לנו את בחירת הכלל בחודש האחרון ואין לראות זאת כהמלצה בנושא קנייה פרטנית ייתכנו לעיתים שינויים שנובעים ממבצעים נקודתיים או לחילופין מחסורים ארציים עקב חוסרי ייבוא ולכן חשוב ומומלץ לעקוב באופן תדיר

על תכולת המוצרים

תווית עם תכולת המוצרים מוצגת ליד כל מוצר באתר טבע בריא ויש לבסס את הקניה לפי הפירוט הנקוב.אנא שים לב שהטעם המוצג יהיה בד״כ וניל ויתכנו הבדלים קלים בערכים בין הטעמים של כל אבקה ואבקה

כשרויות וסיווגים נוספים

טבלת אבקות החלבון הנמכרות ביותר מציג את האבקות לפי מידת הפופולאריות שלהן בקרב מרבית הצרכנים בישראל ואינן מתייחסות ואינן מבצעות פילוחים נוספים כגון כשר/לא כשר, תשלובת חלבונים וכו׳, הטבלה מסתמכת על ידי נתוני מכירה בלבד.

לדירוג המלא של אבקות החלבון הנמכרות ביותר לחצו כאן >>