אפשרות משלוח אקספרס מהיום להיום ❤️ לפרטים
שירות לקוחות: 03-6485501
סל הקניות
סגירה
שם
כמות
מחיר
טבע בריא
הבית שלך לחיים בריאים יותר
100% קניה בטוחה
שירות לקוחות 03-6485501
  • קנייה מאובטחת
  • החזר כספי מלא
  • מגוון אפשרויות תשלום
  • משלוח מהיר

880X142 1

בדומה לאבקת חלבון, אבקת פחמימות גם היא מכילה חלבונים אך משלבת בתוכה גם כמות גבוהה של פחמימות. היתרון המובהק באבקת פחמימות היא שהעלייה במשקל ובמסת השרירים מתבצעת תוך שילוב של פחמימות פשוטות ומורכבות, מחדשת את מאגרי הגליקוגן והאנרגיה שהתרוקנו במהלך האימון יחד עם חלבונים איכותיים, ויטמינים ומינרלים.

 

אבקת פחמימות מתאימה עבור כל סוגי הספורטאים אשר מעוניינים להעלות במסת השריר או במשקל גופם, עבור אנשים רזים במיוחד אשר מתקשים לעלות במשקל גופם ועבור כאלה אשר רוצים לצרוך ארוחה מזינה המכילה חלבונים ופחמימות יחד.

 

למידע נוסף:

·         גיינר

·         BCAA

·         אבקת חלבון

·         אבקת חלבון איכותית

 

 

יתרונותיה של אבקת פחמימות

 

*אבקת פחמימות משלבת בתוכה מספר סוגים של חלבונים ברמות ספיגה שונות. החלבונים מזדהים עם פרופיל חומצות האמינו שבשרירים, ומזרימים אותן בתום האימון. פעולה זו מסייעת לתיקון הנזקים ויוצרת תהליכים אנבוליים אשר תורמים להגדלת מסת השריר.

 

-אבקת פחמימות מכילה סיבים תזונתיים אשר תורמים לתחושת שובע ממושכת ומקלים על תהליך העיכול.

 

*אבקות פחמימה מקוטלגות לפי קבוצות שהבדלן הוא ביחס שמכילה האבקת בין פחמימה לחלבון מה שמאפשר להתאים כל אבקת פחמימות לצרכים ולמטרות האישיים של הלקוח. לדוגמא למשקל הגוף ולרמת מסת השריר שמעוניין המתאמן להעלות.

 

*אבקת פחמימות מכילה בתוכה אנזימי עיכול אשר א. מייעלים את תהליך העיכול ב. מעלים את רמת הספיגה.

 

*אבקת פחמימות מכילה תשלובת של פחמימות פשוטות בעלות ערך גליקימי גבוה, אשר מעלות את רמת הגלוקוז בדם במהירות, יחד עם פחמימות מורכבות, בעלות ערך גליקימי נמוך המעלות את רמת הגלוקוז בדם בצורה איטית, ובכך מאזנת את רמת האנרגיה בגוף. כמו כן שילוב זה מחדש ומשמר את מאגרי הגליקוגן בשרירים, מספק אנרגיה זמינה ומסייע לגוף להתאושש במהרה.

 

*האבקה מכילה חומצות אמינו חיוניות אשר מאפשרות לגוף אספקה רציפה של חלבונים התורמים להאצת תהליכים אנאבוליים ולהורדה בקצב של התהליכים הקטאבוליים.

 

*אבקת פחמימות מכילה גלוטמין אשר לוקח חלק בתהליכי חילוף החומרים בגוף לאחר האימון. תוך כדי האימון רמת הגלוטמין בגוף יורדת וזהו תחילת תהליך של פירוק השרירים. צריכה של אבקת פחמימות בתום האימון תעלה את רמת הגלוטמין בחזרה ותגרום לעלייה במסת השריר.

תפריט הבריאות שלך

NUTRI-D SUPPLEMENTS

צעד אחד מפריד בין
הבריאות שבטבע והגוף שלך

לקניה ישירה >
X
הבית שלך לחיים בריאים יותר