אפשרות משלוח אקספרס מהיום להיום ❤️ לפרטים
שירות לקוחות: 03-6485501
שירות לקוחות: 03-6485501
סל הקניות
סגירה
שם
כמות
סך הכל
כניסה לחשבון שלי

summer 2021 sale

גיינר סיריוס מאס 5.5 ק"ג | אופטימום נוטרישן

חסר בארץ

סיריוס מאס גיינר 5.5 ק"ג מבית אופטימום נוטרישן.
חבילות לבחירה כגון, שייקר BALL מקצועי + קריאטין, כפפות לחדר כושר ועוד!!! משלוח מהיר עד הבית/עבודה חינם!
חסר בארץ

סיריוס מאס גיינר 5.5 ק"ג מבית אופטימום נוטרישן.
חבילות לבחירה כגון, שייקר BALL מקצועי + קריאטין, כפפות לחדר כושר ועוד!!! משלוח מהיר עד הבית/עבודה חינם!
חסר זמנית
שליח חינם
חברי מועדון צוברים 5%
חברי מועדון צוברים 5% מקנייה זו כנקודות למימוש בקנייה הבאה
מבצע זוגות
  • מותג:
  • אישורים: מיוצר ברישיון משרד הבריאות, עומד בתקן GMP
  • כמות: 5.5 ק"ג

Serious Mass אבקת העלייה במסה שתיתן לכם הרבה יותר, ומהר!

להזמנת סיריוס מאס גיינר במארז זוגי משתלם - לחץ כאן

הכל אודות גיינר Serious Mass 

הגיינר Serious Mass של חברת Optimum Nutrition  המובילה בתחום תוספי התזונה והספורט, נחשבת לאחד מן הגיינרים האיכותיים יותר הקיימים היום בשוק. Serious Massמחזיקה בסל ערכים תזונתיים מעולה: מנת הגשה בודדת מכילה  כ 1250 קלוריות וכמות מדהימה של 50 גרם חלבון! כל זאת מחומרים מעולים העונים במדויק על דרישות הלקוח. ללא סוכר, ללא פחמימות זולות וללא רעלנים!

Teva bari Banner 700x409pix סל תוספי המשתלם6 1

הגיינר Serious Mass חלבון איכותי המשולב מתרכובת חלבונים לפירוק והזנה בטווחים שונים. ביניהן מצויים חלבון מי גבינה טהור אשר עבר אולטרה סינון, חלבון הסידן קזאניט וחלבון ביצה איכותי מסוג אלבומן.

גם הפחמימות המורכבות  שבאבקת הגיינר Serious Mass עשויות מיצוי פחמימות בעלות אינדקס גליקמי מגוון.

שילוב של פחמימות בעלות אינדקס גליקמי גבוה לצד אלו בעלות אינדקס גליקמי נמוך, מבטיח אף הוא פריקה עקבית ומאוזנת של אנרגיה אל מחזור הדם והשרירים אשר תסייע לאימון עוצמתי, אפקטיבי, ממושך ובעל תוצאות יותר! משום שאבקת Serious Mass  מזינה ואיכותית כל כך, עוד מבלי שנוסף לה סוכר, פירוק הפחמימה בגוף אינו מאפשר "קפיצות אנרגיה" המתאפיינות בנפילות מתח, דבר התורם לאימון חלק וידידותי יותר.

היתרונות של הגיינר Serious Mass 

בנוסף על מקורות העילית של חלבון ופחמימה נדירים, לאבקת עלייה במסה Serious Mass תוספים החיוניים לגוף, כגון גלוטומין וקריאטין טהור התורמים ליעילות תהליך פיתוח השריר ולעוצמה המצטברת בו, חומצות MCTהרוויות קלוריות טובות, היכולת להגן על הגוף ממצבי תשישות שעשויים להיות הרסניים לו במסגרת שגרת אימונים מאתגרת. באבקת עלייה במסה Serious Mass, שפע מינרלים וויטמינים מגוונים המתפקדים כהשלמת תזונה עבור המתעמל הכבד אשר זקוק רק לטוב ביותר, ללא פשרות וללא מקום לטעויות!

אבקת Serious Mass מותאמת לספיגה מושלמת וסדירה בגוף. בכך היא מסוגלת להזנת הגוף בכל זמן נתון, זאת בין אם מדובר מיד לאחר אימון, במהלך אימון

 מצב מנוחה או כל פעילות סדירה אחרת אותה אנו מבצעים במשך היום. באופן כזה מתאפשר חידוש מאגר הגליקוגן בגוף ואינו בא על חשבון רמת החלבונים בשריר.

חומצות MCT  שבאבקת הגיינר Serious Mass אחראיות, בין היתר, גם על פירוק פחמימה מהיר. דבר המאפשר את קיומו של מאגר פחמימות בריא וזמין לשריפה מוגברת של קלוריות. להזכירכם, ככל ששרירינו מפותחים יותר, כך אנו שורפים כמות גדולה יותר של קלוריות ולו בפעולות הפשוטות ביותר! מאגרי פחמימה שכאלה מאיץ שיקום מאגרי גליקוגן וחשוב לא פחות, גם את התאוששות הגוף והשרירים הלאים לאחר אימון מפרך.

Serious Mass  מכילה קריאטין וגולוטומין הבונים את השריר טוב יותר בין אימון לאימון בכך שמסייעים לשיקומו המלא והיציב, כך מושגות תוצאות מהירות יותר לטווח הקצר ועמידות יותר לטווח הארוך.

גיינר Serious Mass טעימה להפליא, בזכות הקלוריות העשירות שבה. כל טעם שבה הוא פשוט מעדן! ניתן להזמין בטעמי שוקולד, תות, בננה ווניל.

מהם גיינרים? 

"גיינרים"/ "גיינר" הינם השמות המקצועיים למוצר מתחום פיתוח הגוף הנקרא "אבקה לעלייה במסה". אבקה לעלייה במסה נפוצה בעיקר בקרב מפתחי גוף ומתעמלים החפצים בבניית שריר מאסיבית, הנראית לעין ומעל הסטנדרט הממוצע, כל זאת תוך שמירה על הבריאות ובאופן המהיר והיעיל ביותר האפשרי.

אבקה לעלייה במסה נכללת בקבוצת תוספי התזונה. מכיוון שהיא מהווה תוסף תזונה איכותי ומדויק של חלבון, פחמימה ושומן גם יחד. למעשה, ככל שהאבקה ברמה גבוהה יותר, כך היא תחליף באופן אופטימלי יותר מזון רגיל.

ולעתים, אף תעלה עליו בטעם ובערכים התזונתיים שבו. צריכה של גיינרים מתחייבת  כשהיא מתלווה אל אורח חיים המשלב בתוכו שגרת כושר וספורט, סדורה ומתוכננת.

בשילוב השניים ניתן להעלות בבטחה כמות ניכרת של מסת שריר וזאת מבלי להעלות את רמת השומן ולו בגרם בודד!

אבקות לעלייה במסה יסייעו לכם לשמור על השרירים מפני פציעות ספורט, לקבל הזנה מלאה של  הגוף, השרירים ומערכות נוספות ולהשיג הרגשה כללית מצוינת, מלאת חיונית ושובע בו זמנית. אבקה לעלייה במסה Serious Massתסייע לך בהשגת כל היעדים הללו ואף מעבר לכך.

רגע, אז מה בעצם ההבדל בין גיינר לאבקת חלבון?

שאלה מצוינת. גם אי אלו המתעסקים בתחום הכושר ופיתוח הגוף נופלים לפח ומשתמשים במוצרים רק משום ש"חבר המליץ לי ואני סומך עליו" או בגלל ש"זו פירמה ממש מעולה" ואינם טורחים לברר את ההבדל המהותי בין השניים וגרוע מכך, אינם מזהים מהו הצורך האישי שלהם. לכן, ננסה לענות בתמציתיות ובבהירות ככל הניתן על שאלה זו.

אבקות חלבון הינן תוסף תזונה המכיל חלבון בלבד. לרוב הוא מגיע ממקור מי גבינה אך קיים בנמצא גם ממקורות צמחיים. אבקות חלבון, כשמן כן הן, מספקות מקור נפלא ואיכותי לחלבון, אך שימו לב, אך ורק חלבון! לרוב החלבון הנ"ל מועשר גם בויטמינים, מינרלים ואנזימים אשר משפרים אותו ותורמים לאיכות הספיגה שלו בגוף.

יתכן כי הנושא ברור וידוע, אך יש להדגיש: אבקות חלבון מהוות מקור עשיר מאוד של חלבון אך הן יחפו על חוסרי תזונה אך ורק בתחום החלבון. כלומר, מי שסובל מחוסרים קבועים של חלבון בתפריט שלו ובמקביל, פחות או יותר מאוזן מבחינת כל השאר, אבקת חלבון עשויה להיות הפתרון הקלאסי עבורו.

 

אבקת חלבון הינה רק חלק מארוחה ותצטרך לבוא תמיד בליווי למנות פחמימה ושומן מאוזנות ולכן לא עומדת בזכות עצמה בלבד. אין זה משנה אם חוסרי החלבון נגרמים כתוצאה מפיתוח שריר או עקב תזונה צמחונית, אבקות חלבון נועדו למטרה זו בדיוק.

לא כל שכן באבקות להעלאת מסה, הלא הם הגיינרים. הגיינר הינו מוצר אשר פותח עבור מפתחי גוף. לרוב עומדת מאחוריהם היסטוריה וידע של אימוני כושר ממיני סוגים ותזונה בריאה ומאוזנת. לכן, במצב נורמלי, אינם סובלים מחוסר תזונת חלבון. כשם שחלבון בונה את השרירים, כך פחמימות הן אלו המספקות דלק ואנרגיה לגוף. 

מפתחי גוף המעוניינים ב"שרירי מפלצת" כלשונם, זקוקים לא רק לכמות גדולה של חלבון איכותי אלא אף לשומן טוב ולכמות גדולה מזו של פחמימה מסוג מובחר. גיינרים עונים על צורך זה ומכילים למעשה כמות אדירה של קלוריות הכוללת את כל אבות המזון.

כן, הגיינרים בהחלט מהווים תחליף לארוחה שלמה וזו אחת ממטרותיהן. מי אשר מבלה את חלק הארי מיומו בחדר הכושר יכול "לאכול" ארוחה מזינה, ערבה לחיך ומהירה (בכל זאת, ישנה כמות מוגבלת עד כמה קלוריות ניתן להשיג באכילה רגילה וגם הקיבולת שיש לאדם למזון די מצומצמת) בכמה שלוקים בלבד של גיינר מעולה.

אז אם קלוריות רבות הן מה שנחוץ למפתחי השרירים, האם לא פשוט יותר לעבור לתזונת ג'אנק פוד וממתקים, בנוסף לשייק חלבון? שאלה מתבקשת. תפריט תזונה שכזה לא יספק תזונה נכונה ובריאה ובוודאי שלא יענה על הצרכים הגופניים המאוד מסויימים הללו.

גיינר איכותי מכיל רכיבי חלבון, פחמימה, שומן מזוקקים ומהחומרים המובחרים בלבד. כדי להגיע לרמה זאת, הם נמצאים תחת פיתוח מעבדתי ומחקרי של שנים ועוברים מבחני תקינה נוקשים. בזכות כך הם מסוגלים להזין גוף באמת. ג'אנק פוד וממתקים, להבדיל, אמנם מכילים פחמימות ושומנים אך הם מגיעים בצורת רעלים הרסניים לגוף. הבנתם?

X
הבריאות שלך בידיים טובות