להזמנות: 03-6485501
סל הקניות
סגירה
שם
כמות
מחיר
הבית שלך לחיים בריאים יותר
100% קניה בטוחה
שירות לקוחות 03-6485501
  • קנייה מאובטחת
  • החזר כספי מלא
  • אפשרות תשלום לשליח
  • משלוח מהיר
האגס הוא פרי פרסי במקורו, בעל מתיקות מעודנת וערכים תזונתיים נאים. האגס איננו נפוץ כל העונה ולרוב אנו נראה אותו באזור האביב.

100 גרם של כמה קלוריות יש באגס משתווים ל- 57 קלוריות בלבד. כמה קלוריות יש באגס בינוני אחד (178 גרם בממוצע) יכיל כ- 105 קלוריות.


הערכים התזונתיים של האגס


כמה קלוריות יש באגס מכיל הרבה מאוד נוזלים (80% מתכולתו של האגס היא מים), לכן כדאי לנו ליהנות ממנו בימים חמים ויוקדים משמש. הטעם המעודן שלו מסייע להקל על בחילות ואף מומלץ להציג אותו בפני תינוקות כמזון התחלתי, בשל איכויותיו ההיפואלרגניות.

האגס אף מכיל מעט ויטמין C, ויטמין K, סידן, מגנזיום וכמובן אשלגן.

ויטמין K הוא חיוני מאוד לגופנו: הוא מאפשר למחזור הדם שלנו לבצע תהליכי קרישה תקינים, על ידי הזנתו בחלבונים וברכיבים, שמסייעים לשמור על הניידות של מחזור הדם, למנוע היווצרות של קרישי דם באופן שוטף ואף לבצע את פעולת הקרישה, במקרים של פציעה.
ויטמין K אף תורם לבריאות העצם ומסייע להזין אותה בחלבונים, שיישמרו על כוחה וחוסנה.

כמה קלוריות יש באגס אף מכיל סיבים תזונתיים המסיסים במים. סיבים אלו תורמים לתחושת שובע ופירוק איטי יותר של סוכרים ושומנים במחזור הדם שלנו ומזון במערכת העיכול שלנו. האטת תהליכי העיכול מותירים לגופנו זמן לייעל את תהליכי הניקוי והטיהור של כלל הגוף שלנו, כך שנוכל להיפטר בנוחות מהצטברויות לא בריאות לאורך מחזור הדם או פשוט לאפשר לגופנו לנקות ביסודיות את המעיים והכבד שלנו.

כדאי לנו לשלב בתזונה שלנו את שני מיני הסיבים (אף קיימים סיבים שאינם מסיסים במים) ואף להקפיד להזין את גופנו בסיבים מסיסים כמו אלו המצויים בפירות כמו כמה קלוריות יש באגס. ניתן למצוא סיבים תזונתיים המסיסים במים בעיקר בפירות כגון סיבים מסיסים ניתן למצוא בעיקר בפירות כגון פסיפלורה, תפוחים ופירות הדר, ירקות, שיבולת שועל, זרעי פשתן, שעורה, פסיליום וקטניות - לרבות אפונה יבשה ושעועית יבשה.

nutri d banner long newlow

תפריט הבריאות שלך

NUTRI-D SUPPLEMENTS

צעד אחד מפריד בין
הבריאות שבטבע והגוף שלך

לקניה ישירה >
X
הבית שלך לחיים בריאים יותר