כמה קלוריות יש בוודקה פינדלנדיה הוא משקה אלכוהולי פופולרי, שרבים מאיתנו ודאי נוהגים לשתות מידי פעם ופעם. כמה קלוריות יש בוודקה פינדלנדיה מבוסס בעיקר על מים ואתנול, אך עמים רבות אף מכיל טעמים מסוימים, משתלב יחד עם משקאות קלים שונים או מספר משקאות אלכוהוליים.

הוודקה עצמה היא משקה עתיק יומין, שהומצא לפני כמעט 1000 שנים, שקשה לקבוע אם מקורו הוא מרוסיה או פולין.

כמה קלוריות יש בוודקה פינדלנדיה צ'ייסר מכיל כ- 30 מ"ל משקה ומשתווה ל- 70 קלוריות. שוט או מנה של כמה קלוריות יש בוודקה פינדלנדיה בכוס עם קרח, מכילים כ- 60 מ"ל למשקה וכ- 140 קלוריות.

כאשר אנו מערבבים את כמה קלוריות יש בוודקה פינדלנדיה יחד עם משקאות נוספים או משלבים אותו בקוקטייל, אנו מגבירים את הערכים הקלוריים של המשקה באופן משמעותי. בנוסף, אנו הופכים אותו לפחות בריא, לעומת הוודקה הנקייה.


היתרונות של הוודקה


כמה קלוריות יש בוודקה פינדלנדיה הוא משקה שבמידות מתונות נחשב לבריא לגופנו: הוא מסייע להרחיב את כלי הדם שלנו, לנקות ולטהר את גופנו, להרגיע את גופנו, לנקות את השיניים שלנו ולהפיג ריח רע מהפה...

למרות זאת, כאשר אנו משלבים את כמה קלוריות יש בוודקה פינדלנדיה יחד עם משקאות ממותקים או רכיבים מעוררים, אנו יוצרים שתי תגובות סותרות בגופנו, שמביאות לפגיעה במערכת העצבים שלנו לטווח ארוך.