תחום אבקות החלבון מיועד לספורטאים המעוניינים להגדיל את מסת השריר שלהם. אך ההיצע גדול ומבלבל. אז איזו אבקת חלבון כדאי לבחור? ומהן שתי האבקות המובילות בתחום?

אבקות חלבון הן הפתרון האופטימלי עבור כל ספורטאי, אך בעיקר עבור אלה המעוניינים לחזק ולטפח את מסת השריר.
בעולם קיימות חברות רבות, חלקן מוכרות אבקות חלבון באיכות גבוהה יותר וחלקן מוכרות חלבונים באיכות פחות גבוהה.


כשבאים לבחור אבקות חלבון צריך לעשות זאת על פי קריטריונים ברורים כמו אחוז החלבון, אחוזי השומן, מקור החלבון, כמות הסוכר וכו'. לכך יש להוסיף את פרמטר המחיר. אם בעבר חלק מהמתאמנים היו מזמינים אבקות חלבון מחו"ל, הרי שכיום המיסים הגבוהים שהם נדרשים לשלם כשהן מגיעות לארץ הופכות את העניין ליקר מאוד ולא משתלם.


מבדיקה שערכנו עם המאמנים המובילים בענף, יש שתי אבקות חלבון שמובילות את הקטגוריה מבחינת כל הפרמטרים האלה – הראשונה כבשה בשנים האחרונות את טבלאות המכירות בישראל והשנייה פופולרית באתרים שמוכרים בתוך ארצות הברית.

האבקה הנמכרת בישראל – אבקת חלבון אלפא

המלכה הבלתי מעורערת של אבקות החלבון בישראל היא ללא ספק אבקת חלבון אלפא, הנחשבת לאבקה המקצועית עם הערכים הטובים ביותר ומגוון הטעמים המוצלח ביותר.

אבקת חלבון אלפא, הנמכרת בישראל כבר למעלה מ-15 שנה, זוכה לפופולריות הרבה ביותר בקרב המאמנים והמתאמנים המקצועיים ומובילה בכל הקטגוריות הרלבנטיות.

קשה להגיד מה בדיוק הקסם של אלפא, רק שהוא עובד.


אלפא היא כמו ה-Nike וה-Adidas של עולם החלבון. היא גם בעלת רכיבים איכותיים, גם טעימה, וגם פופולרית לכל הרמות. משתמשים בה ממפתחי גוף שרק מתחילים להתאמן בחדר כושר ועד המקצוענים המובילים בתחום, ביניהם אלוף העולם בפיתוח גוף – דני קגנוביץ'.

"בתור מתאמן מקצועי שמתחרה בתחרויות בינלאומיות" מספר קגנוביץ', "ניסיתי את כל אבקות החלבון בשוק ובחרתי באלפא, כי היא רמה אחת מעל כולן. אני משתמש בה כבר כמה שנים, והיא מספקת לי את כל מה שאני צריך לאימונים היומיומיים ולתחרויות בכל העולם. אפילו המלצתי עליה למתחרים מולי בתחרויות. בעבר הייתי מזמין מחו"ל, אבל היום זה רק אלפא".

בשל איכותה הגבוהה והטעמים האהובים, אלפא היא אבקת החלבון הראשונה בישראל שמשווקת גם באירופה. היא נמכרת כיום בכ-20 מדינות וממשיכה להתרחב לשוק הבינלאומי.

אבקת חלבון אלפא היא חלק מסדרת תוספים מקצועיים שפותחו במעבדות אלפא במטרה להעצים את היכולות הפיזיות ולסייע בהגדלת נפח השריר בצורה טבעית ובטוחה.

לפרטים על אבקת חלבון אלפא לחצו כאן >>

 

האבקה הותיקה באתרים שמוכרים בתוך ארה"ב – אופטימום גולד

השוק האמריקאי הוא השוק הגדול בעולם, כשהאבקה הראשונה שיוצרה שם לפני למעלה מ-20 שנה היתה אופטימום גולד.

אבקת חלבון אופטימום גולד  היא בין האבקות הקלאסיות אבל עם זאת עדיין נחשבת לנפוצה יחסית בתוך ארצות הברית. בעבר היא היתה פופולרית גם בישראל, אך מבחני הטעם בשנים האחרונות הורידו אותה מראש הרשימה. 

בנוסף, מאז שמחירה עלה ליותר מ-300 ש"ח למיכל, בתוספת מע״מ, מכס ועלויות המשלוח המתווספים למחיר, היא הפסיקה כמעט לחלוטין להימכר בארץ.


בטבע בריא עדיין תוכלו למצוא אותה ביבוא רשמי, באריזה מקורית, ללא תוספת מיסים ובמשלוח מהיר עד הבית.

לפרטים על אבקת חלבון אופטימום גולד לחצו כאן >>