אפשרות משלוח אקספרס מהיום להיום ❤️ לפרטים
שירות לקוחות: 03-6485501
שירות לקוחות: 03-6485501
סל הקניות
סגירה
שם מוצר
כמות
סך הכל
התחרטתם? תחזירומחזירים בקלות תוך 30 יום ומקבלים
החזר כספי מלא >>
X

ניתן להחזיר תוך 30 יום כל מוצר שניקנה בטבע בריא באריזתו המקורית מבלי שנפתחה ולקבל את כל הכסף בחזרה. למעט מוצרים אינטימיים שלא ניתן להחזיר על פי חוק.

בלי זיכויים! בלי שוברים! בלי תנאים! בלי שאלות! פשוט כסף בחזרה!

כתובת להחזרות: ת.ד. 13107 תל אביב 6113002

יש לתאם את החזרת המוצר עם שירות הלקוחות בטלפון: 03-6485501

ההחזרות יבוצעו בכפוף לתקנון.

כניסה לחשבון שלי

Black Friday 2021

סוכר ענבים 300 גרם | נוטרי די

סוכר ענבים, פחמימה מורכבת לספיגה מהירה.

סוכר ענבים, פחמימה מורכבת לספיגה מהירה.

9.67 ₪ ל-100 גרם
29
59
מחיר מבצע
חברי מועדון צוברים 5%
חברי מועדון צוברים 5% מקנייה זו כנקודות למימוש בקנייה הבאה
  • מותג:
  • אישורים: מיוצר ברישיון משרד הבריאות, עומד בתקן GMP
  • כשרות: כשר פרווה בהשגחת הרבנות ראש העין
  • כמות: 300 גרם
  • תוקף מוצר: 12/2023

סוכר ענבים - פחמימה מורכבת לספיגה אופטימאלית

מה הקשר בין סוכר ענבים לרמות האינסולין?

סוכר ענבים - דקסטרוז, נחשב לפחמימה בעלת הערך הגליקמי הגבוה ביותר, ועל כן,  מאפשר להגיע לשחרור רמות גבוהות במיוחד של אינסולין לאחר אימון.

השימוש בסוכר ענבים לאחר אימון נפוץ בקרב מתאמנים, והוא מאפשר ספיגה אופטימלית של החלבון בשרירים.

בעזרת סוכר ענבים לאחר אימון, ניתן לקצר את הליך ההתאוששות באופן משמעותי, ובמקביל - להאיץ ולייעל את הליך הבנייה של מסת השריר. המינון הדרוש של סוכר ענבים לקבלת אפקט אופטימלי, עומד על 0.08 דקסטרוז לכל ק"ג ממשקל גופו של המתאמן.

ניתן למהול את מנת סוכר הענבים הדרושה בשייק החלבונים הנצרך לאחר אימון בחדר הכושר, וליהנות מספיגה אופטימלית של החלבון ומהישגים מרשימים.

הגברת רמות האינסולין לאחר אימון

אינסולין הינו הורמון פפטידי אנאבולי אשר מופרש מתאי בטא באיי לנגרהנס הממוקמים בלבלב אל תוך מחזור הדם.מקור האינסולין בחלבון "פרו-אינסולין", שהינו חלבון ארוך שנחתך על ידי אנזימים ספציפיים בשתי נקודות, ובכך יוצר את הורמון האינסולין. ההורמון נאגר בתוך גרנולות בתאים ומופרש לתוך זרם הדם כאשר ישנה עלייה ברמות הגלוקוז בדם. כהורמון אנבולי (מעודד הליכי בנייה בגוף), אינסולין תורם לבניית מולקולות גדולות בגוף על בסיס מולקולות קטנות יותר.

כמו כן, אינסולין מסייע בהכנסת חומצות אמיניות לתוך התאים, במטרה לבנות באמצעותן שומנים או רכיבים אחרים על בסיס חומצות שומן. מעבר לכך, אינסולין אף מסייע לפעילותם של אנזימי בנייה מסוימים בגוף, ובמקביל - מעכב את פעילותם של אנזימים האחראיים על פירוק חלבוני שריר, ובכך, מונע הליכי פירוק (קטבוליזם) של  רקמת השריר. לאחר אימון אינטנסיבי בחדר הכושר, תכונותיו האנבוליות של האינסולין חשובות ביותר לצמצום הנזק לרקמת השריר, לבניית רקמת השריר ולשימור ההישגים האופטימליים כתוצאה מהאימון. כיצד עושים זאת? ככל שרמת הסוכר בדם תעלה מהר יותר לאחר האימון, יופרש יותר אינסולין, אשר יסיע בידי המתאמן בהכנסת החלבון והפחמימות הנצרכים לאחר האימון באופן הטוב ביותר.

אינסולין פועל בשיתוף פעולה עם הורמונים אנאבוליים כמו הורמון הגדילה, ובכך מסייע בבניית חלבוני שריר ובאגירת גליקוגן מידית עם תום האימון, למניעת נזק לרקמת השריר. להזנקת רמות האינסולין, יש לצרוך פחמימות בעלות ערך גליקמי גבוה, שהן, בדרך כלל, פחמימות קצרות שרשרת שאינן מכילות מולקולות רבות והליך הפירוק שלהן במערכת העיכול הינו מהיר ביותר. פחמימות בעלות ערך גליקמי גבוה מזניקות את רמות הסוכר בדם, ומובילות לשחרור מוגבר של אינסולין בעקבות כך.

אופן השימוש

להכניס כפית סוכר ענבים (כ-5 גרם) לשייק לאחר האימון ולערבב 

המלצות גולשים על המוצר

משה, ירושלים
12.01.22
"ההשפעה על הגוף של הסוכר משמש ענבים תורמת לשיפור לאחר אימון כושר הספיגה יעילה יותר של החלבונים בגוף מועיל למניעת נזקי שרירים ותורם לאיזון של הסוכר בגוף, מומלץ לאכול או לשתות חלבונים ורואים איך הוא מועיל כבר כעבור שבוע, הסוכר ענבים הוא אחלהלשיפור ביצוע"
רן , חיפה
28.11.21
"הגיע בזמן תוך שני ימי עסקים ומחיר מאוד הוגן. אני צורך את זה עם קריאטין כדי לאפשר לספיגה של הקיראטין להיות מיטבית. ממליץ להזמין מטבע בריא "
יואב, פתח תקווה
07.11.21
"מוצר טוב לספיגת החלבון. המוצר נמס בקלות בערבוב עם אבקת חלבון, ללא טעם לוואי. שירות מהיר ואיכותי ומחיר משתלם. ממליץ!!! "
הדר, קרית ביאליק
23.07.21
"מוצר מצויין לשילוב לאחר אימון עם שייק חלבון מבית נוטרי די, נמס בקלות וללא גושים , לא משפיע על הטעם וללא טעם לוואי, מסייע בספיגת החלבון לשריר"
א. א, מ. ר
02.05.21
"מוצר מצויין לשילוב לאחר אימון עם שייק חלבון מבית נוטרי די, נמס בקלות וללא גושים , לא משפיע על הטעם וללא טעם לוואי, מסייע בספיגת החלבון לשריר. "
המלצות נוספות >
X
הבריאות שלך בידיים טובות