אפשרות משלוח אקספרס מהיום להיום ❤️ לפרטים
שירות לקוחות
שירות לקוחות: 03-6485501
סל הקניות
סגירה
שם מוצר
כמות
סך הכל
התחרטתם? תחזירומחזירים בקלות תוך 30 יום ומקבלים
החזר כספי מלא >>
X

ניתן להחזיר תוך 30 יום כל מוצר שניקנה בטבע בריא באריזתו המקורית מבלי שנפתחה ולקבל את כל הכסף בחזרה. למעט מוצרים אינטימיים שלא ניתן להחזיר על פי חוק.

בלי זיכויים! בלי שוברים! בלי תנאים! בלי שאלות! פשוט כסף בחזרה!

כתובת להחזרות: ת.ד. 13107 תל אביב 6113002

יש לתאם את החזרת המוצר עם שירות הלקוחות בטלפון: 03-6485501

ההחזרות יבוצעו בכפוף לתקנון.

כניסה לחשבון שלי

Love 2023 881x142new 2

פוספטידיל סרין | נוטרי די

פוספטידיל סרין טהור ממקור טבעי במינון אופטימלי.
כמוסות צמחיות מתפרקות בקלות לספיגה משופרת.

בלעדי למזמינים באתר: קנו 1, קבלו 1 מתנה (סה"כ 120 כמוסות)
התחייבות למחיר המשתלם ביותר בישראל
פוספטידיל סרין טהור ממקור טבעי במינון אופטימלי.
כמוסות צמחיות מתפרקות בקלות לספיגה משופרת.

בלעדי למזמינים באתר: קנו 1, קבלו 1 מתנה (סה"כ 120 כמוסות)
התחייבות למחיר המשתלם ביותר בישראל
1+1 מתנה
מחיר באתר
2 ב-
139.90
מחיר רגיל
278
מחיר באתר
חברי מועדון צוברים 5%
חברי מועדון צוברים 5% מקנייה זו כנקודות למימוש בקנייה הבאה
 • מותג:
 • אישורים: מיוצר ברישיון משרד הבריאות, עומד בתקן GMP
 • כשרות: כשר למהדרין בהשגחת הבד"ץ חוג חתם סופר בני ברק
 • כמות: 60 + 60 כמוסות
 • תוקף מוצר: 03/2026

על המוצר פוספטידיל סרין של נוטרי די

 • מינון אופטימלי של פוספטידיל סרין ממקור צמחי
 • כמוסות צמחיות מתפרקות בקלות לספיגה משופרת
 • מופק בתהליך מיצוי טבעי, ללא חומרים משמרים וללא תוספת סוכר
 • מיוצר בטכנולוגיה המייעלת ומאיצה את תהליך ההפקה של החומר הפעיל בצורה מבוקרת ומאוזנת
 • חומרי הגלם נבדקו בתקנים המחמירים בעולם על מנת להבטיח את טיבם ואיכותם
 • בקרת איכות כפולה
 • NON GMO – ללא רכיבים שעברו הנדסה גנטית
 • ללא גלוטן
 • מתאים לטבעונים – רכיבים טבעיים בלבד, ללא חומרים מן החי

אופן השימוש

 • עד 2 כמוסות ליום בין הארוחות, עם שתייה.
 • מינון מקסימלי לצריכה יומית: עד 4 כמוסות ביום.

חשוב לדעת

 • אין ליטול פוספטידיל סרין אם נוטלים וורפין, קומדין או פלויקס.
 • במהלך חיי המדף של המוצר עשויים להתחולל שינויים בצבעו. זוהי תופעה טבעית שאין לה השפעה על איכות המוצר ועל רכיביו הפעילים.
 • ליעילות ההשפעה יש להקפיד לקחת את התוסף במינון המומלץ ולאורך זמן.
 • ילדים, נשים הרות ומניקות - לפני השימוש במוצר יש תמיד להיוועץ ברופא המטפל.
 • מדובר בתוסף מזון ולא בתרופה ולכן המינון אינו יכול להיות מדויק כיוון שמשקל הגוף, הגובה, חילוף החומרים והמצב הבריאותי שונים מאדם לאדם. מומלץ להיות קשובים לגוף ולשנות את המינון בהתאם לתגובת הגוף.

 

המידע שלפניך הינו מידע מקצועי המבוסס מחקרית לצרכי העשרה על תכונות ויטמינים, מינרלים, חומצות וצמחי מרפא בצורתם הטבעית, לפי המידע העדכני הקיים בנושא כיום בעולם. המונח "צמחי מרפא" מתייחס להגדרה המקובלת ברפואת הצמחים המסורתית ואינו מהווה תרופה כלשהי. יובהר כי המידע מתייחס לרכיבים באופן כללי ואינו מתייחס לתוסף תזונה זה או אחר, ואיננו מהווה המלצה לצריכתם בין אם בצורתם הטבעית ובין אם באמצעות תוסף תזונה כלשהו.

על פוספטידיל סרין צמחי

פוספטידיל סרין נמצא בגוף באופן טבעי, ומהווה חלק מקרומי התאים של המוח שלנו, שבונה את מעטפת התא ומסייע לתקשורת הבין תאית במוח.

מחקרים מראים כי פוספטידיל סרין יעיל בהתמודדות עם בעיות קשב וריכוז [2], מסייע בשיפור יכולות למידה [2] ותורם למניעה ועיכוב של בעיות ניווניות של המוח בגילאים מתקדמים [1][4][5].

בנוסף, מחקרים מראים שפוספטידיל סרין מסייע בשיפור תפקודי המוח ושיקום הנזקים הנגרמים לו [2][5], מסייע בהקטנת הסיכון להתפתחות בעיות הפוגעות במערכת העצבים [6], מסייע בשיפור הזיכרון [1] ואף משפיע לטובה על מצב הרוח [10].

 

להלן המחקרים הרלוונטיים. תמיד מומלץ לקרוא ולהתרשם מהמידע:

מחקרים

[1] Can phosphatidyl serine improve memory and cognitive function in people with Alzheimer's disease? Mayo clinic com, 17/3/2013.

[2] Phosphatidyl serine and cognitive dysfunction and dementia. www.fda.gov/Food/Labering/Nutrition. Retrieved 17/3/13

[3] Jorisson BL. Brouns F. Van Boxtel MP. et al. The influence of soy-derived   phophatidyl serine on cogntion in age-associated memory impairment. Nutrition Neuroscience 2001, 4: 121-134.

[4] Jorisson BL. Brouns F. Van Boxtel MP. Safety of soy-derived phosphatdyl serine in elderly people. Nutr. Neurosci. (2002) 5: 337-343.

[5] Conventional medicine considers that ADHD is caused by deficient and imbalanced neurotransmitters in the brain. They put so much emphasis on chemistry-neuronal communication that they forget that neurotransmitters are only released when a nerve electrical impulse gets to the end of the neuron. Nerve impulse travel along nerves, but they can do so optimally only if certain conditions are met. Most of those conditions are related to the membranes of neurons. As long as membranes are flexible and fluid, neurons can communicate optimally. Neuron membranes, therefore, need special types of fat such as omega-3 fatty acids. However, they also need another type of fat, called phospholipids.

[6] Phospholipids are fats that contain phosphorous. The two most important phospholipids are  phosphatidylserine (PS) and phosphatidylcholine (PC). Phosphatidylserine(PS)

[7] Phosphatidylserine is found in all cell membranes, but our brain cell membranes have an extremely high amount of it. Taking supplement of PS has been shown to improve memory and cognitive function, boosting mood, reducing stress, improving attention, and reducing aggression in children with ADHD.

[8] Phosphatidylserine comes from organ meat such as liver, kidneys, and brain. However, eating large amounts of these products is not a good idea, since these are the same organs that tend to accumulate toxins.

[9] As a supplement, you can take 200 mg of PS twice a day with meals for two months. After two months, reduce to 100 mg twice a day with meals. Phospathidylcholine (PC)

[10] Phospathidylcholine is another abundant molecule in the cell membrane. PC helps make new brain cells, and helps maintain concentration, attention, memory, and mood. It also boosts detoxification and reduces cortisol, the stress hormone that is toxic to the brain. PC contains choline, and is the precursor to acetylcholine, a brain neurotransmitter involved in learning and memory. The best sources of choline are lecithin (from egg yolk and soybeans), eggs, sardines, soybeans, and peanuts.

[11] As a supplement, you can take 1200 mg of PC three times a day with meals for two months. After two months, reduce to 400 mg three times a day with meals.

הדור החכם של תוספי התזונה | נוטרי די

 

הדור החכם של תוספי התזונה | נוטרי די

המלצות גולשים על המוצר

איגור , ירושלים . קונה מאומת
04.02.24
משך נטילת התוסף: חודש
סיבה: סיוע בקשב וריכוז- לימודים
"נוטל את התוסף מזון שתי טבליות ביום, ביום של לימודים לוקח שלוש, מסייע בשיפור זכרון, מומלץ מאוד, התחלתי לקחת בגין לימודים שהתחלתי, "
גל-יה, חולון. קונה מאומת
05.08.23
משך נטילת התוסף: 2-4 חודשים
סיבה: לעזור למח לשפר ולשקם את עצמו
"אני בת 61 עם הפרעות קשב שנים רבות. לוקחת כמה תוספים לשיפור הזיכרון, האטת ניוון במח, ריכוז וויסות השינה. חייבת לומר שמאוד מרגישה את השינוי. שינוי בפוקוס, ברוגע ובחדות המנטאלית."
אריאל, ירושלים. קונה מאומת
01.08.23
משך נטילת התוסף: 2-4 חודשים
סיבה: ריכוז
"הבנתי שהתוסף הזה עוזר בריכוז, התחלתי ללמוד ואני רואה שהוא ממש עוזר לי הוא גם עוזר לשינה יותר טובה ופיתוח המוח "
ורד, הרצליה. קונה מאומת
09.07.23
משך נטילת התוסף: חודש
סיבה: לימודים
"את המוצר פוספטידיל סרין אני מכירה היטב ולטובה עוד מתקופת הלימודים באוניברסיטה וגם כעת כאשר אני ממשיכה בלימודיי אני שבה ומחדשת את השימוש בתוסף. מומלץ!"
טלי, Hod hasharon. קונה מאומת
02.06.23
משך נטילת התוסף: 2-4 חודשים
סיבה: בעיית ריכוז
"שיפר לי מאוד את הריכוז (בת 60) ווסבלת מהפרעת קשב ורכוז קלה. המלצתי גם לביתי (30) שסובלת מאוד מההפרעה וגם היא דיווחה על שיפור."
גילה, חיפה. קונה מאומת
23.01.23
משך נטילת התוסף: 5 חודשים ומעלה
סיבה: לחזק את הכושרים השכליים, בעיקר את הזכרון
"התוסף מעלה את בתפקוד השכלי ומעלה את רמת האנרגיה. הוא ממש עוזר למי שיש קשיי התארגנות ובעיות קשב. התוסף שמכיל פוספטידיל סרין משפר את הזכרון וממש עוזר להתרכז יותר זמן ולעשות עבודה יותר יעילה. בכלל זה המוצר גם גורם להרגשה יותר טובה והוא מקל על התפקוד"
אודליה, משגב. קונה מאומת
20.12.22
משך נטילת התוסף: 5 חודשים ומעלה
סיבה: ירידה קוגנטיבית
"נטלתי את התוסף הזה במשך כמה חודשים והרגשתי שיפור בזיכרון ובריכוז וומיקוד ,מאוד ממליצה!! עוזר גם בשיפור מצב הרוח הכללי""
אבשלום, קרית גת. קונה מאומת
23.10.22
משך נטילת התוסף: חודש
סיבה: קשב וריכוז
"טבעי, השפעה מרגיעה ,עוזר לקשב וריכוז במידה מסוימת, שזה טוב , השפעה קצרה ,ולכן כל 4 שעות צריך לקחת כדור אם רוצים את האפקט לכל היום . "
אבידן, כרמיאל. קונה מאומת
10.08.22
משך נטילת התוסף: חודש
סיבה: הפרעות בקשב וריכוז
"מוצר שמרגישים בהבדל אחרי כמה ימים לקחתי כתוספת לאומגה 3 , מורגש שיפור משמעותי לא יודע אם בגלל האומגה 3 אבל בשילוב בניהם עוזר ממש בהפקעות קשב וריכוז "
יוסי, אשדוד. קונה מאומת
15.05.22
משך נטילת התוסף: חודש
סיבה: זכרון
"מאז שהתחלתי לקחת את הפוספטידיל סירין אני מרגיש שיפור בזכרון ותחושות טובות יותר שגורמות לי להיות שמח ומאושר מומלץ מאוד ! "
איילת, ירושלים . קונה מאומת
18.04.22
משך נטילת התוסף: חודש
סיבה: תחושה של חוסר ריכוז מידי פעם
"התחלתי להשתמש במוצר ואכן מרגישים שינוי. השינוי הוא לא קיצוני וזה טוב, יש יותר תחושת מיקוד אבל לא ברמת "זומבי" וזה מה שאהבתי "
נני, ירושלים. קונה מאומת
24.03.22
משך נטילת התוסף: 5 חודשים ומעלה
סיבה: חוסר ריכוז
"עוזר באופן כללי, אבל התפלאתי לראות שזה נותן גם מענה מיידי !!!!! במקרים מסוימים כשהיה עומס ולחץ שגרם לקשיי ריכוז זה פשוט היה מעולה..... "
אנונימי, הר חברון.. קונה מאומת
15.03.22
משך נטילת התוסף: 2-4 חודשים
סיבה: בעיות קשב וריכוז
"מוצר מדהים, מחדד את המחשבה ומשפר את הזיכרון, והדבר הכי טוב בו שהוא אשכרה מרכז אותך (עובד לטווח ארוך), מומלץ להקפיד, מוצר מדהים "
ענת, פתח תקווה. קונה מאומת
11.02.22
משך נטילת התוסף: 5 חודשים ומעלה
סיבה: לחיזוק הזיכרון
"אני נוטלת את המוצר מזה תקופה ארוכה. השיפור בזיכרון משמעותי וניכר היטב. שמות צצים בזכרוני בקלות רבה יותר והחשיבה חדה ומהירה יותר."
אורית, זכרון יעקב. קונה מאומת
19.01.22
משך נטילת התוסף: 5 חודשים ומעלה
סיבה: חיזוק ואנרגיה
"פוספטידיל סרין - מחזק מאוד בקשב וריכוז - חיזוק המח נותן אנרגיה נהדרת על הבקר לפעילות גופנית, ממליצה לכל אחד , יש לשים לב לכך שאסור לקחת למי שמשתמש באספירין או קןמדין"
יעקוב, ירושלים. קונה מאומת
12.01.22
משך נטילת התוסף: חודש
סיבה: חידוד ללמידה
"לאחר התיעצות עם הרופא הומלץ על פוספדיטיל להעלאת החיוניות והאנרגיה. מורגש חידוד עצום באנרגיות למידה והזיכרון עולה עולה. משפר ביצועים באימונים ותורם להתאוששות. נותן כח למוח."
ולרי, תל אביב. קונה מאומת
21.12.21
משך נטילת התוסף: חודש
סיבה: שיפור זיכרון
"נתקלתי במוצר הזה באתר והזמנתי בעקבות ההמלצות. נוטל אותו כחודש וחצי ואני רואה שיפור בזיכרון. לי אישית לוקח זמן עד שיש תוצאות, אבל יש... מומלץ לצרוך באופן עקבי. אני לוקח 2 כמוסות ביום."
רבקה יפרח, שערי תקווה. קונה מאומת
04.12.21
משך נטילת התוסף: חודש
סיבה: שיפור הזיכרון
"אצלנו במשפחה סובלים רבות מאלציימר אמא שלי נפטרה ממחלה שנקאת דימנציה מחלה לא קלה בכלל כך שבגנים אצלנו רבים סבלו מזה ואני כבר היום סובלת מחוסר זיכרון ולא מצליחה לזכור כל דבר איפה הרופא אמר לי לנסות תוספי תזונה אז בדקתי על מספר מוצרים עד שמצאתי את המוצר הזה"
דניאל , ביסמות. קונה מאומת
25.07.21
משך נטילת התוסף: 5 חודשים ומעלה
סיבה: לקחתי על מנת להתרכז בלימודים
"לאחר כחודש מרגע נטילת המוצר התחלתי להרגיש שיפור בחדות הזיכרון. המשלוח היה מעולה, הגיע לבית בתוך יומיים, קנייה שווה ומומלצת מאוד!"
רמי, זכרון יעקב . קונה מאומת
13.01.21
משך נטילת התוסף: 2-4 חודשים
סיבה: חוסר בסרין
"הרגשתי ירידה בזיכרון פתאום דברים מסוימים שאני מנסה לזכור לוקח זמן עד שאני נזכר ,עם לקיחת התוסף החיים שלי השתנו ,הזיכרון השתפר ב360 מעלות ,תודה לחברת נוטרי די . המשיך לקחת בעתיד אין ספק ."
מרינה, אזור. קונה מאומת
27.12.20
משך נטילת התוסף: 5 חודשים ומעלה
סיבה: שיפור זכרון
"קניתי לאבא בן 80 הסובל מדמנציה, בעיות זכרון והתבלבלויות. זה מוצר מעולה המשפר תפקודי מח וכושר זכרון. אבי צורך אותו כבר מספר שנים. אני בטוחה שהוא מחזיק אותו בזכותו הוא עדיין מתפקד. התוסף בהחלט משמר את מצבו ולא נותן למצב להתדרדר. "
לימור, אשדוד. קונה מאומת
20.04.20
משך נטילת התוסף: חודש
סיבה: אנרגיה ומיקוד
"תחושה לאחר חודש ימים, שיש מיקוד וריכוז מעבר לרגיל , וסוג של אנרגיה מחודשת בעיקר בעירנות בבוקר ובשעות אחה"צ הקשות, משלבת עם תוספי תזונה נוספים ונראה לי שזה עושה את העבודה"
המלצות נוספות >
X
הבריאות שלך בידיים טובות