אפשרות משלוח אקספרס מהיום להיום ❤️ לפרטים
שירות לקוחות: 03-6485501
שירות לקוחות: 03-6485501
סל הקניות
סגירה
שם
כמות
סך הכל
כניסה לחשבון שלי

October 2021

Double Fun | רוקט פוקט מומלץ

ויברטור נעים וקומפקטי לעינוג חיצוני
ויברטור נעים וקומפקטי לעינוג חיצוני
79
109
מחיר מבצע
חברי מועדון צוברים 5%
חברי מועדון צוברים 5% מקנייה זו כנקודות למימוש בקנייה הבאה

Teva Bari Double fun banner NEW

רוקט-פוקט הוא צעצוע קטן וקומפקטי, אשר מטרתו לסייע ולהעצים את חווייתנו המינית, בין אם אנו לבד ובין אם אנו רוצים להוסיף מעט פלפל לחדר המיטות.

יתרונות הרוקט-פוקט

  • חוויה יוצאת דופן – מטרתו של הרוקט-פוקט היא לענג את הדגדגן שלנו בעוצמה אחידה ואופורית. לעומת הוויברטורים, אשר ברובם מתמקדים בגירוי נרתיקי, אם אנו רוצות להרגיש את אותם זרמים של חשמל לאורך גופנו, הרוקט-פוקט הוא דרך הרבה יותר פשוטה וממוקדת.
  • גודל סימפתי – הרוקט-פוקט הוא קטן, כך שאנו יכולות לשאת אותו לכל מקום שאנו רוצות. בניגוד לוויברטורים, אשר בדרך כלל גדולים ולא נוחים לנשיאה, את הרוקט-פוקט נוכל לשאת ברוב התיקים. בנוסף, הגודל הקטן פחות מאיים: יתכן וחלק מאיתנו חשות לא בנוח לקנות צעצועים מהנים ואולי אפילו מעט חוששות, אך הגודל המעודן של הרוקט-פוקט, בנוסף לעובדה שהוא מגרה את הדגדגן בלבד, גורמת לרוב הנשים לחוש הרבה יותר בנוח.
  • מעודד גיוון עם בני הזוג שלנו – וויברטורים באופן כללי נועדו כדי לגרות את הנרתיק שלנו ולהעניק לנו חוויה עזה. ישנן נשים אשר רוכשות ויברטור ובעיקר רוקט-פוקט, לאו דווקא כדי ליהנות לבד, אלא כדי להעשיר את חיי המין המשותפים שלנו עם השותפים שלנו. משום שהרוקט-פוקט מגרה את הדגדגן שלנו, אנו יכולות ליהנות ממנו תוך כדי חדירה וגינלית ואף לשלב אותו במשחק יחד עם שותפי החיים שלנו.

הרוקט-פוקט

  • עשוי סיליקון רפואי – אנו יכולים למצוא ויברטור או רוקט-פוקט העשויים שפע חומרים. כיום, ההמלצה הרווחת היא לרכוש צעצועי מין מסיליקון או סיליקון רפואי, אשר קל לנקות, נוטים לספוח פחות נוזלים ותורמים לחוויה עוצמתית, בריאה ונקייה.
  • פועל על סוללות (AA - לא כלולות במוצר).
  • מידות: אורך כ- 10 ס"מ, קוטר כ- 3 ס"מ


X
הבריאות שלך בידיים טובות