אפשרות משלוח אקספרס מהיום להיום ❤️ לפרטים
שירות לקוחות: 03-6485501
שירות לקוחות: 03-6485501
סל הקניות
סגירה
שם מוצר
כמות
סך הכל
התחרטתם? תחזירומחזירים בקלות תוך 30 יום ומקבלים
החזר כספי מלא >>
X

ניתן להחזיר תוך 30 יום כל מוצר שניקנה בטבע בריא באריזתו המקורית מבלי שנפתחה ולקבל את כל הכסף בחזרה. למעט מוצרים אינטימיים שלא ניתן להחזיר על פי חוק.

בלי זיכויים! בלי שוברים! בלי תנאים! בלי שאלות! פשוט כסף בחזרה!

כתובת להחזרות: ת.ד. 13107 תל אביב 6113002

יש לתאם את החזרת המוצר עם שירות הלקוחות בטלפון: 03-6485501

ההחזרות יבוצעו בכפוף לתקנון.

כניסה לחשבון שלי

Love 2023 881x142new 2

חומצה פולית | ברא צמחים

400 מ”ג חומצה-פולית (מסוג מתיל-פולאט) בזמינות ביולוגית גבוהה, בתוספת ויטמיני  B12 (מתיל-קובלמין), B6 ותמצית שורש ג’ינג’ר
400 מ”ג חומצה-פולית (מסוג מתיל-פולאט) בזמינות ביולוגית גבוהה, בתוספת ויטמיני  B12 (מתיל-קובלמין), B6 ותמצית שורש ג’ינג’ר
מחיר באתר
69.90
מחיר רגיל
99
מחיר באתר
חברי מועדון צוברים 5%
חברי מועדון צוברים 5% מקנייה זו כנקודות למימוש בקנייה הבאה
  • מותג:
  • אישורים: מיוצר ברישיון משרד הבריאות, עומד בתקן GMP
  • כשרות: כשר למהדרין בהשגחת הבד"ץ חוג חתם סופר בני ברק
  • כמות: 60 כמוסות

חומצה פולית של ברא צמחים

400 מ”ג חומצה-פולית (מסוג מתיל-פולאט) בזמינות ביולוגית גבוהה, בתוספת ויטמיני  B12(מתיל-קובלמין), B6 ותמצית שורש ג’ינג’ר

 

סדרת הwise Blend של ברא צמחים
החומצה הפולית של ברא צמחים מיוצרת כחלק מסדרת wise Blend

חומצה פולית או ויטמין B9?

חומצה פולית היא למעשה נגזרת של ויטמין B9 – ויטמין חיוני שהגוף אינו יכול לייצר בעצמו ולכן הוא חייב לקבלו מהמזון או מתוספים. היא מעורבת במגוון רחב של תהליכים פיזיולוגיים קריטיים בגוף, ביניהם: ייצור ותפקוד תקין של כל התאים בגוף, ייצור ותיקון החומר התורשתי (דנ”א) בתאים, ייצור של תאי דם אדומים ומניעת אנמיה, והתפתחות תקינה של מערכת העצבים של העובר.

שלא יחסר לך – Optimize Your Pregnancy

לנטילת תוסף חומצה פולית יש חשיבות קריטית עבור האישה ההרה, מפני שנמצא כי נטילתו מפחיתה משמעותית את הסיכון למומים מולדים בתעלה העצבית של העובר, ממנה מתפתחת מערכת העצבים (המוח וחוט השדרה).

התעלה העצבית של העובר נסגרת כבר בשבוע השלישי או הרביעי לאחר ההפריה, לרוב עוד לפני שהאישה בכלל יודעת שהיא הרה. זאת הסיבה שמשרד הבריאות ממליץ ליטול תוסף חומצה פולית במינון של 400 מיקרוגרם  בכל יום לאורך כל גיל הפוריות, בדגש על 3 חודשים לפני הכניסה להיריון. כמו כן ההמלצה היא להמשיך ליטול חומצה פולית גם בהמשך ההיריון לשמירה על ההתפתחות הנאותה של העובר ולמניעת אנמיה אצל האישה ההרה.

למה תוסף ולא מהמזון?
חומצה פולית נמצאת אמנם במזון טבעי, אבל מחקרים מצאו שצריכתה במזון אינה מהווה תחליף לנטילת חומצה פולית בתוסף בתקופת ההיריון. זאת משום שרק כ-50% ממנה נספגים בגוף, לעומת חומצה פולית בתוסף שנספגת כמעט ב- 100% בגוף.

 למה מתיל-פולאט?

  • חומצה פולית היא למעשה נגזרת סינטטית של ויטמין B9, שאינה קיימת בטבע והיא צריכה לעבור המרה אנזימתית בגוף כדי להפוך למתיל-פולאט – הנגזרת הפעילה של ויטמין B9 שנמצאת באופן טבעי במחזור הדם.
  • אולם מחקרים הראו שאצל חלק לא מבוטל מהאנשים באוכלוסייה הבריאה קיים פגם גנטי באנזים שמבצע את ההמרה של החומצה הפולית הסינטטית למתיל-פולאט. כפועל יוצא היא נספגת באופן חלקי, מה שמעלה את הסיכון להיווצרות חוסרים בגוף.
  • נגזרת המתיל פולאט, לעומת זאת על פי מחקרים קליניים בספרות, היא בעלת ספיגה וזמינות ביולוגית גבוהות פי 17 מאשר פולאט רגיל, ללא צורך בהמרה.

למה ויטמין  B12ו- B6?
משום ששניהם משתתפים יחד עם החומצה הפולית בתהליכים סינרגטיים החיוניים להתפתחות תקינה של העובר, כגון ייצור חומצות גרעין בתאים (DNA ו- RNA), חלוקת התאים,  מניעת אנמיה, יצירת מוליכים עצביים והתפתחות מערכת העצבים ועוד. בנוסף, ויטמין B6 נמצא כמסייע להפחתת בחילות היריון ובצמצום תופעות של אגירת נוזלים ובצקות.

התוסף מכיל את הנגזרות הפעילות בגוף של ויטמין  B12(מתיל-קובלמין) וויטמין  B6(פירידוקסין-5-פוספט).

למה תמצית שורש ג’ינג’ר?
השורש מכיל רכיבים ארומטיים, ומשמש שנים רבות ברפואות הצמחים המסורתיות להקלה על בחילות בפרט בטרימסטר הראשון להיריון, כפי שאף הודגם במחקרים קליניים מהשנים האחרונות.

 

אופן השימוש:

1 כמוסה ליום עם מעט מים לפני הארוחה.

 

X
הבריאות שלך בידיים טובות