אפשרות משלוח אקספרס מהיום להיום ❤️ לפרטים
שירות לקוחות: 03-6485501
שירות לקוחות: 03-6485501
סל הקניות
סגירה
שם
כמות
סך הכל
כניסה לחשבון שלי

October 2021

טיפות ג׳ימנמה | אלכימיסט

מסייע להתגבר על החשק למתוק בעיקר על התאווה לשוקולדים ולמתוקים
מסייע להתגבר על החשק למתוק בעיקר על התאווה לשוקולדים ולמתוקים
74
119
מחיר מבצע
חברי מועדון צוברים 5%
חברי מועדון צוברים 5% מקנייה זו כנקודות למימוש בקנייה הבאה
  • מותג:
  • אישורים: מיוצר ברישיון משרד הבריאות, עומד בתקן GMP
  • כשרות: כשר בד״צ בית יוסף
  • כמות: 30 מ״ל

טיפות ג'ימנמה – להתגבר בקלות על התאווה למתוקים!

תאווה למתוק

הדחף לאכילת מתוקים הינו אחד הגורמים המשמעותיים לצריכת קלוריות מופרזת ולעלייה במשקל. הצורך במאכלים מתוקים ובפחמימות נובע מעליה חדה של רמות הסוכר בדם המלווה בירידה חדה שלהן. הירידה ברמת הסוכר מעוררת את הצורך במתוקים נוספים, וחוזר חלילה. בעקבות כך, נוצר מעגל קסמים של צריכת מתוקים שקשה ביותר להתגבר עליו, ואשר מהווה גורם משמעותי למגפת ההשמנה העולמית.

 

ג'ימנמה

צמח הג'ימנמה ידוע כמפחית תאבון, וזאת באמצעות נטרול טעם מתוק המורגש בחלל הפה. צריכה של עלי הצמח או צריכה של טיפות מתמצית הג'ימנמה גורמת לדברי מאכל מתוקים לאבד את תכונת המתיקות שלהם, והופכת אותם לחסרי טעם. פעילות זו של צמח הג'ימנמה מיוחסת לחומר הפעיל שבו - Gymnemic Acid . פעילות זו הוכחה במחקרים, ועל כן, ג'ימנמה נחשב כיום לאחד מאמצעי העזר היעילים ביותר להרזיה.

 

טיפות ג'ימנמה

טיפות ג'ימנמה מופקות מצמח הג'ימנמה המושרה בתמצית אלכוהולית. כיצד יש לצרוך טיפות ג'ימנמה במטרה להתגבר על התאווה למתוק? כאשר מתעורר הצורך בצריכת מתוקים מכל סוג, יש לטפטף 2 טיפות ג'ימנמה לפה. גם במידה ותצרכו את המאכל המתוק אותו תכננתם לאכול, תימנעו מכניסה למעגל הקסמים ההרסני של החשק למתוקים, ותמנעו עלייה בלתי רצויה במשקל.

 

 

המלצות גולשים על המוצר

ענבל, גבעתיים
08.02.21
משך נטילת התוסף: חודש
סיבה: הורדת חשק למתוק
"פעם ראשונה שלא ממליצה על מוצר מהאתר. לגבי היכולות שלו להורדת סוכר אני לא יכולה להעיד כי לא סובלת מסוכר גבוה ואין לי איך לבדוק זאת. אבל לגבי הורדת חשק למתוקים ו"העלמת" היכולת להרגיש טעם מתוק, זה ממש לא עובד, ובנוסף לזה יש לזה טעם נוראי ביותר.."
X
הבריאות שלך בידיים טובות