להזמנות: 03-6485501
סל הקניות
סגירה
שם
כמות
מחיר
הבית שלך לחיים בריאים יותר
100% קניה בטוחה
שירות לקוחות 03-6485501
  • קנייה מאובטחת
  • החזר כספי מלא
  • אפשרות תשלום לשליח
  • משלוח מהיר
סְפָּרוּס זָהוֹב או בשמו העממי דג הדניס, הוא דג קטן ממשפחת הספרוסיים, אשר ניתן למצוא בעיקר באזור הים התיכון ובמזרח האוקיינוס האטלנטי.

כמה קלוריות יש בדניס מכיל 182 קלוריות ל- 100 גרם כאשר הוא נא. כמה קלוריות יש בדניס אפוי מכיל כ- 93 קלוריות ל- 100 גרם ו- 500 קלוריות בממוצע למנת דג. טיגון של הדג יעלה את הערך הקלורי שלו באופן משמעותי.


דג הדניס הוא דג החיוני לבריאותנו


כמה קלוריות יש בדג דניס מכיל ערכים תזונתיים יפים שכדאי לנו לשלב בתזונה היומית שלנו; ההמלצה הרווחת כיום היא ליהנות משתי מנות דגים בשבוע (דגים טריים!), בעיקר דגים שומניים, אשר מכילים שפע שומנים בריאים.

מעבר לשומנים האיכותיים המצויים בדגים כגון כמה קלוריות יש בדג דניס, הוא אף מכיל כמויות נאות של ויטמינים מקבוצת B, אשלגן, ויטמין E, אבץ ומגנזיום.

יש לציין כי בדומה למאכלים בשריים אחרים, גם כמה קלוריות יש בדג דניס מכיל כ- 71 מ"ג כולסטרול לכל 100 גרם של דג.


מגנזיום הוא מינרל החיים


המגנזיום הוא מינרל המהותי לגופנו, אשר כמה קלוריות יש בדג דניס מכיל בשפע. המגנזיום משתתף בשלל תהליכים גופניים כגון ייצור חומצות הגרעין שלנו (ה- DNA), ויסות רמות הסידן בגופנו, משתתף בייצורם של מוליכים עצביים כגון הסרוטונין (מרגיע אותנו פיזית ונפשית) ובתהליכי הפירוק השונים של החלבונים, השומנים והפחמימות במהלך תהליך העיכול שלנו.

המגנזיום פועל בסינרגיה יחד עם מינרל הסידן, כדי לשמור על התקינות של פעילות השרירים שלנו: הסידן דואג לכיווץ השרירים, בעוד שהמגנזיום תורם להרפייתם.

המגנזיום אף משחק תפקיד מפתח בתהליך הייצור של הורמון האינסולין (מסייע לפרק סוכרים במחזור הדם שלנו) ומסייע להרגיע את גופנו, כדי להביא לספיגה יעילה של האינסולין בתוך התאים שלנו. לאחר שהסוכרים נספגים בתאים שלנו, הם מומרים לאנרגיה טהורה שתסייע לנו לתפקד ביעילות במשך היום.

nutri d banner long newlow

תפריט הבריאות שלך

NUTRI-D SUPPLEMENTS

צעד אחד מפריד בין
הבריאות שבטבע והגוף שלך

לקניה ישירה >
X
הבית שלך לחיים בריאים יותר