אפשרות משלוח אקספרס מהיום להיום ❤️ לפרטים
שירות לקוחות: 03-6485501
שירות לקוחות: 03-6485501
סל הקניות
סגירה
שם
כמות
סך הכל
כניסה לחשבון שלי

October 2021

נבטי ברוקולי | טולסי ספיריט

אבקת נבטי ברוקולי
חסר בארץ
אבקת נבטי ברוקולי
149
180
משלוח חינם
חברי מועדון צוברים 5%
חברי מועדון צוברים 5% מקנייה זו כנקודות למימוש בקנייה הבאה

נבטים העשירים בערכים תזונתיים ברמה יוצאת דופן

 

  • תורמים לבריאות הכבד
  • מייעלים את תהליכי העיכול וניקוי הרעלים של גופנו
  • מחזקים את המערכת החיסונית שלנו ומייעלים את מסום ההגנה שלנו מפני חיידקים או פולשים
  • תורמים לבריאות ולחיזוק הפעילות של מערכת החיסון
  • מקדמים מאזן רגשי בריא, רגשות חיוביים, רוגע ושלווה

 

הברוקולי ידוע זה מכבר כאחד מן הירקות הבריאים ביותר בעולם. כחלק ממשפחת המצליבים, הברוקולי עשיר בשפע נוזלים, מדכא תיאבון, מחזק את פעילות ניקוי הרעלים של גופנו ותורם לבריאות של מערכת העצבים שלנו.

נבטי הברוקולי עשירים בשפע סיבים תזונתיים, ויטמין C, ויטמין K ונגזרות של ויטמין A. הם אף עשירים בשפע מגנזיום, אבץ, נחושת, סידן, אשלגן וזרחן. כל הטוב הזה תורם לנבטי הברוקולי את סגולותיהם הבריאותיות.

 

נבטי הברוקולי מייעלים את תהליכי ניקוי הרעלים מגופנו

הברוקולי נחשב לירק בעל ריכוז גבוה של מינרלים וויטמינים, לכן הוא מסייע בעת ניקוי הגוף ומפחית את רמות הכולסטרול בדם, אנטי-דלקתי, מחזק את העצמות, מסייע בעת שריפת שומנים ועל כן נחשב מעולה להרזיה בריאה ותורם לניקוי ושיקום הכבד.

נבטי הברוקולי אף עשירים בנוגדי חמצון כמו הגלותטיון: נוגד חמצון בעל עוצמה, המסייע לכבד בפירוק רעלנים המגיעים מתהליך חילוף החומרים, מתח, תזונה לקויה וכימיקלים רעילים אקסוגניים.

נוגדי החמצון אף מצמצמים את נזקי הרדיקלים החופשיים בגוף, ועל ידי כך מסייעים להאט את תהליך ההזדקנות של גופנו ומשפרים את מצב המערכת החיסונית, המהווה חלק נכבד מתחום האחריות של הכבד. נבטי הברוקולי אף עשירים בוויטמינים A ו- C, המשחקים תפקיד מפתח במערכת החיסונית שלנו: הם מסייעים לייצר יותר כדוריות דם לבנות, לחזק את קווי הגנה של גופנו מפני פולשים, ולהפחית את רמות הדלקתיות בגופנו במהלך חולי וסילוק החיידקים החוצה.

בנוסף, ירקות ממשפחת המצליבים באופן כללי מכילים גופרית, מינרל המספח אליו רעלים ומסייע לכבד בשלב ניקוי הרעלים, בו הופכים הרעלים למסיסים במים במקום מסיסים בשומן. תהליך הכרחי זה מאפשר לסלק את הרעלים מהגוף באופן יעיל ומהיר יותר.

X
הבריאות שלך בידיים טובות