אפשרות משלוח אקספרס מהיום להיום ❤️ לפרטים
שירות לקוחות: 03-6485501
סל הקניות
סגירה
שם
כמות
מחיר
טבע בריא
הבית שלך לחיים בריאים יותר
100% קניה בטוחה
שירות לקוחות 03-6485501
  • קנייה מאובטחת
  • החזר כספי מלא
  • מגוון אפשרויות תשלום
  • משלוח מהיר

880X142 1

כדורי קפאין - עוזרים לחדד את רמות הריכוז ומסייעים בזירוז תהליך שריפת השומנים הטבעי של הגוף

 

בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים החלו להבין את היתרונות המצויים ברכיב הטבעי קפאין המצוי בעיקר בפולי הקפה. מסתבר שקיימים יתרונות רבים לצריכה של הקפאין בכמוסות, יתרונות שאינם קיימים כאשר אנו שותים את כוס הקפה היומית שלנו. במאמר הבא, נציג בפניכם את הסיבות שבגינן מומלץ להוסיף לתפריט היומי כמות אופטימלית של כדורי קפאין.

 

כדורי קפאין- עוזרים לשפר את הביצועים בין אימון לאימון

 

ראשית, העובדה שצריכת מנה מומלצת של כדורי קפאין מסייעת לעלות את רמות האנרגיה של הגוף, עוזרת לנו למקסם את היכולות שלנו באימון אירובי או אימון כוח, ולשפר את עצמנו בכל פעם מחדש ידועה לספורטאים רבים. כך נשיג את המטרות שלנו בצורה יעילה ואפקטיבית. יחד עם זאת, אותם כדורים, מועילים בהעלאת הפעילותוקצב שריר הלב, מה שבסופו של דבר יסייע לנו בתהליך הירידה במשקל. מחקרים רבים אשר בוצעו על חומר הקפאין ברחבי העולם, מוכיחים כי לקפאין יש יכולת לחמצן את השומנים בגוף שלנו. צריכה של כדורי קפאין לפני האימון, עוזרת לשפרת את יכולת הגוף לשרוף את השומן ולאגור גליקוגן (אנרגיה זמינה) בשרירים שלנו, בדקות הראשונות של האימון, יתרון אדיר באימוני סיבולת.

 

כדורי קפאין - הרכב עוצמתי המועיל בהעלאת  רמות האנרגיה של הגוף

 

שנית, הקפאין מסייע לשחרור של סוכר, מה שתורם לעלות את רמות הדופמין בגוף. הדופמין הוא מוליך עצבי בעל תפקיד חשוב התורם לתנועתיות של גופנו. הוא מיוצר במוח ובבלוטת יותרת הכליה באופן טבעי. כאשר קיים מחסור בדופמין, יש סיכוי לחוות תופעות כמו דיכאון בעיות קשב וריכוז, כאבים חדים בשרירים וכדומה. פעילות גופנית אמנם מייצרת דופמין, אך צריכה של כדורי קפאין מסייעת לעליה שלו עוד יותר. יחד עם זאת, מסתבר שצריכת כדורי קפאין עדיפה בהרבה על השגת הקפאין דרך משקאות אנרגיה או כוס קפה, זאת משום שהטבליה עוזרת לספק לגוף את החומר הטהור והטבעי ביותר.

 

לסיכום, צריכה של כדורי קפאין על בסיס יומיומי בהתאמה לכמות המומלצת מסייעת לנטרל עייפות מנטלית ופיזית, עוזרת לייעל את תהליך שריפת השומנים מה שמסייע לנו להוריד קילוגרמים עודפים מגופנו. יחד עם זאת, כדורי הקפאין מועיל בהעלאת של רמת הריכוז, עוזרים בפעולת חידוד המחשבה ומסייעים לנו להישאר בפוקוס זמן רב יותר, בשונה אם לא היינו צורכים אותם. מומלץ שלא לצרוך את כדורי הקפאין סמוך לזמן השינה שכן הם בעלי השפעה מעורר

תפריט הבריאות שלך

NUTRI-D SUPPLEMENTS

צעד אחד מפריד בין
הבריאות שבטבע והגוף שלך

לקניה ישירה >
X
הבית שלך לחיים בריאים יותר