אפשרות משלוח אקספרס מהיום להיום ❤️ לפרטים
שירות לקוחות: 03-6485501
שירות לקוחות: 03-6485501
סל הקניות
סגירה
שם
כמות
סך הכל
כניסה לחשבון שלי

October 2021

קורדיספס אבקה | NOW

חסר בארץ
חסר בארץ
חסר זמנית
משלוח חינם
חברי מועדון צוברים 5%
חברי מועדון צוברים 5% מקנייה זו כנקודות למימוש בקנייה הבאה
  • מותג:
  • אישורים: מיוצר ברישיון משרד הבריאות, עומד בתקן GMP
  • כמות: 90 כמוסות

קורדיספס - פטריית הפלא

פטריות הקורדיספס ידועות לפחות כ- 1000 שנים בסין, שם הפטריה מוכרת כאוצר רפואי לאומי, טוניק יקר וכמעט קדוש.

להזמנת קורדיספס במארז זוגי משתלם - לחץ כאן

קורדיספס היא מבין הפטריות הנמצאות בשימוש ברפואה הטבעית

קורדיספס בשימוש האדם מזה 1500 שנה וכיום העולם המערבי למד להעריך פטרייה מופלאה זו ואת יכולות הריפוי המגוונות שלה.בתנאי בריאות אופטימאליים, לגוף יש מנגנון יעיל שנלחם בפולשים ומונע ממזיקים להופיע. הבעיה היא שפעילות מערכת החיסון לא תמיד עובדת כמו שצריך. במקרים כאלה, הטבע דואג לפצות אותנו במזונות וצמחים, שמהווים כלים עוצמתיים שמסייעים לגוף במלחמה נגד זיהומים, משפרים את כוח ההתנגדות של הגוף בפני טפילים שונים, ומחזקים את מערכת החיסון.

קורדיספס היא פטרייה טפילה שאורכה 4-11 ס"מ והיא מצויה בהרי סין וההימלאיה, בסביבה לחה ומכוסה עשב ושלג ובעיקר בגבהים שמעל 3000 מ'. איסוףהפטרייהקורדיספסבעבר היה תהליך קשה ומסובך. היום פטרייתקורדיספסגדלה לרוב תנאי מעבדה בתרבית, עם יעילות זהה למקור.

פעילותהקורדיספסדומה לג'ינסנג ונועדה לחזק ולבנות את הגוף אחרי תשישות או מחלה ארוכת טווח.קורדיספסזוהי אחת מן הפטריות היעילות מבחינה רפואית, אך גם היקרה שבהן. ברפואה הסינית המסורתיתשימוש בפטרייה הקורדיספסנפוץ מאוד ושם היא ידועה כמשפרת איכות החיים, מספקת שפע של אנרגיה ואריכות ימים.

המרכיבים הפעילים בפטריית קורדיספס סיננסיס הם:

חומצה קורדיספטית (D-mannitol), פוליסכרידים (Polysaccharides), גמא-אמינו חומצה בוטירית (GABA), סטטינים (Statins), אנזימים (Enzymes), קו-אנזים Q10, קורדיספין.

טבלייה אחת של קורדיספס מכילה:

הרכיב כמות קורדיספס אורגני -Cordyceps sinensis 750מ"ג

רכיבים נוספים בקורדיספס: צלולוז וחומצה ציטרית.

המוצר קורדיספס אינו מכיל: סוכר, מלח, שמרים, חיטה, גלוטן, תירס, סויה, חלב, ביצים, צדפות או חומרים משמרים. הנחיות לשימוש: 2 כמוסות 2-3 פעמים ביום. קורדיספס היא פורמולה צמחית

X
הבריאות שלך בידיים טובות