מארז דייסת שיבולת שועל בתוספת חלבון | Applied Nutrition
המחיר המשתלם בישראל וגם צבירת נקודות
החל מ-10.40 ₪ ליחידה
במארז בהרכבה אישית
הוסיפו לסל את כל הטעמים שתרצו וההנחה תתעדכן אוטומטית:
6 דייסות ב-69.90 (11.70 ₪ ליחידה)
12 דייסות ב-129.90 (10.80 ₪ ליחידה)
24 דייסות ב-249.90 (10.40 ₪ ליחידה)
המחיר המשתלם בישראל וגם צבירת נקודות
החל מ-10.40 ₪ ליחידה
במארז בהרכבה אישית
הוסיפו לסל את כל הטעמים שתרצו וההנחה תתעדכן אוטומטית:
6 דייסות ב-69.90 (11.70 ₪ ליחידה)
12 דייסות ב-129.90 (10.80 ₪ ליחידה)
24 דייסות ב-249.90 (10.40 ₪ ליחידה)
- מותג:
- אישורים: מיוצר ברישיון משרד הבריאות, עומד בתקן GMP
- כמות: 6 יחידות, 60 גרם ליחידה